Добрый вечер!

Скажите,могу я брать книги в вашей библиотеке,не имея прописки в г.Киев? Если да,то на каких условиях? Если нет,то поможет ли мне в этом официальное трудоустройство в Киеве?

Спасибо.

Добрий день, Катерино!  Згідно з п. 2.8  «Правил  користування Публічною бібліотекою імені Лесі Українки для дорослих  м. Києва» особи, що не мають прописки  в м. Київ, мають право користуватися тільки читальною залою. У разі відсутності в бібліотечному фонді потрібних документів, Ви  можете отримати їх (або копії) з інших бібліотек через МБА. При необхідності, кваліфікований бібліограф проконсультує Вас з питань, що можуть виникнути. Також до Ваших послуг працює  Інтернет-центр.   

З повагою

  Адміністрація Віртуальної довідки

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити