Підкажіть, будь ласка, в чому специфіка ведіння сімейного формуляра саме у дитячій бібліотеці? (Луганська обл., м.Сєвєродонецьк)

Чи може дитина бути головним читачем від сім'ї? - і на неї заповнюється титульний лист формуляра? – дякую

 Добрий день, Інно!  

      Згідно п. 3.1 Типових правил користування бібліотеками України діти й підлітки  до  16  років  записуються  в бібліотеку на  підставі документа, який пред'являють їхні батьки,  установи  або особи, під наглядом яких перебувають діти. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0449-99

     Таким чином, при оформленні сімейного формуляру дитина не може бути головним читачем від сім’ї. 
     Для прикладу, ознайомтеся з Положеннями про оформлення сімейного формуляру деяких бібліотек : 
http://bibl18kr.io.ua/s398930/simeyniy_formulyar 
http://old.odb.te.ua/?menu=info&id=80 
https://www.youtube.com/watch?v=bhTXiymJkkY

З повагою

  Адміністрація Віртуальної довідки


Додати коментар


Захисний код
Оновити