Добрый день! Интересует, можно ли получить абонемент без киевской прописки?

     В Киеве живу уже 6 лет, во время учебы в университете пользовалась услугами библиотеки при Политехническом институте.

    Благодарю за ответ.

    Добрий день, Анно!

    У п. 2. 1 «Правил користування  Публічною бібліотекою імені Лесі Українки для дорослих м. Києва» записано:

    2.1. Кожний громадянин України незалежно від статі, віку, національності, освіти, соціального походження, політичних та релігійних переконань, місця проживання, а також підприємства, установи, організації мають право на бібліотечне обслуговування на території України, що може бути у формі: через абонемент (у тому числі міжбібліотечний), обслуговування в читальних залах, дистанційного обслуговування засобами телекомунікації, бібліотечних пунктів, пересувних бібліотек.

     Для запису у відділ абонементу  бібліотеки Ви повинні прийти до нас, маючи при собі документ, що засвідчує особу та 12 грн. для оформлення пластикового читацького квитка.

     З повагою

    Адміністрація Віртуальної довідки

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити