Проєкт "Бібліотека+театр"

Проєкт передбачає проведення спільної творчої, організаційної діяльності, що спрямована на наближення літератури в театральному форматі до користувачів, популяризацію театрального мистецтва, розвиток глядацької і читацької культури, підтвердження статусу бібліотеки як привабливого «третього місця».

У ході реалізації проекту бібліотекою надаватиметься професійна допомога  студентам Київського національного університету кіно, театру і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, з використанням притаманних їй бібліотечно-бібліографічних форм і методів роботи та надаючи майданчик для реалізації їх творчих театральних робіт, здійснюватиметься інформування про покази вистав, реклама творчих театральних робіт серед широкого кола користувачів бібліотеки.

Організовуватимуться різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи, зустрічі молоді з цікавими митцями.

Для користувачів бібліотеки організовуватимуться покази театральних вистав, в т.ч. на платній основі (відповідно до постанови КМУ від 12 грудня 2011 р. N 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності).
Реалізація проекту сприятиме досягненню загальних суспільно важливих цілей по естетичному вихованню користувачів, залученню громади, зокрема молоді, до змістовного дозвілля, кращих зразків художньої літератури, українського та світового театрального мистецтва.