Програма розвитку Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих міста Києва на 2017-2021 роки

У "Стратегії розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року "Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України" зазначено, що «сталий розвиток демократичного громадянського суспільства, дотримання прав і свобод людини, примноження людського, соціального, інтелектуального, технологічного, природного та фінансового капіталу держави, реалізація державної політики неможливі без сучасних бібліотек».

Проект «Бібліотерапія: твоя книга щастя»

Мета проекту – за допомогою книги і читання сприяти  подоланню важких "душевних" моментів:  нудьги, депресії, ностальгії, відчаю і т.п.

Науково підтверджено, що читання – потужна оздоровча процедура і в провідних клініках ввели новий метод лікування – бібліотерапію. У 2013-му році МОЗ Великобританії затвердило програму, за якою лікар може призначити пацієнтові в якості лікування... книжку. У список рекомендованої літератури входять 30 книжок з психології. Для кожної конкретної психологічної проблеми – своя книжка, яку можна взяти в британських бібліотеках.

Потрібна книжка, прочитана в потрібний час, - найкращі ліки. І кращий рецепт поліпшення важкого морального стану. І розуміння того, що ти не один у світі зі своїми проблемами. Бо книжка – це зброшурована людина, з якою ти розмовляєш. Вона містить почуття і думки, жарти і емоції, сумніви і роздуми.


Оцифрований малюнок

Дорогі користувачі і гості бібліотеки!

 

Досі зберігаєте стосами у шафі найцінніші для вас шедеври — малюнки дітей або онуків?

Бібліотека пропонує вам звільнити полиці для інших речей, здійснивши оцифровку та збереження дитячих малюнків на електронному носії (CD, flash-card). У такому форматі ви легко зможете презентувати дорогі для вас роботи на сімейному святі з нагоди повноліття дитини або онука, а також на його весіллі.
Не зволікайте — приходьте до Публічної бібліотеки імені Лесі Українки (м. Київ), де вам люб'язно нададуть цю послугу.

 

вул.Тургенєвська, 83-85
Інтернет-центр
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(044) 486-03-13


Проект «Зведений електронний каталог до фондів публічних бібліотек для дорослих міста Києва»

Формування електронного каталогу документів, що знаходяться у фондах 90 бібліотек для дорослих міста Києва.

(Ведеться з 1992 року. Програмне забезпечення - АІБС "ALEPH")


Проект «Бізнес-старт»

Проект передбачає створення на базі бібліотеки інформаційного центру з питань малого та середнього бізнесу.

На етапі розвитку бізнесу перед підприємцями гостро постає проблема систематичного інформаційного, консультаційного, освітнього супроводу бізнесу і процесів, пов’язаних з його діяльністю.


Проект «Краєзнавчі читання»

Мета і завдання:

-виявлення нових краєзнавчих досліджень;

-стимулювання дослідницької, соціальної та творчої активності краєзнавців;

-популяризація краєзнавчих матеріалів, доведення їх до користувачів:


Проект "Бібліотека+театр"

Проект передбачає проведення спільної творчої, організаційної діяльності, що спрямована на наближення літератури в театральному форматі до користувачів, популяризацію театрального мистецтва, розвиток глядацької і читацької культури, підтвердження статусу бібліотеки як привабливого «третього місця».


Проект «Служба "Віртуальна довідка"»

Основна мета бібліотечного довідкового сервісу - виконання разових запитів віддалених користувачів, що пов’язані з пошуком бібліографічної, фактографічної та повнотекстової інформації,  надання через мережу Інтернет додаткової можливості отримання безоплатної  дистанційної послуги усім без винятку категоріям користувачів.


Проект «Бібліотека і милосердя»

Мета проекту: усіма бібліотечними засобами та ресурсами сприяти незахищеним громадянам, переселенцям, учасникам АТО, маломобільним групам користувачів у вирішенні їх соціально-побутових проблем, допомагати в подоланні соціальної ізольованості, здійснювати інформаційну та консультативну підтримку.


Програма патріотичного виховання «Україна починається з нас» на 2016-2020 рр.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №334/2015 "Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного  виховання дітей та молоді"