Міха Невідомський

Міха Невідомський – унікальний бучанський поет та виконавець, що дивує своєю чуттєвістю і нестандартністю. Писати вірші почав уже в зрілому віці, після трагічних подій, що сталися у житті. Його вірші спонукають замислитись над важливим і поринути у вирій думок. Вони пробивають словами серце, пробуджують почуття та заліковують душевні рани. Разом зі своєю давньою подругою Юлією Шатило, Міха створив оригінальний проект – реп-гурт «Апокриф», в якому виконує пісні не лише на власні вірші, а й на поезію українських класиків. Так, в арсеналі митців вже безліч композицій, що дали нове життя творчості Тараса Шевченка, Ліни Костенко та Василя Стуса. Нині «Апокриф» є частим гостем на різноманітних концертах та фестивалях, і вже має свою маленьку армію прихильників.

«Апокриф» - це втілення ідеї робити музику для всіх. В 2012 році вийшов перший альбом цієї групи митців – «Дивні думки»: у ньому зроблена спроба римувати вірші, класти їх на реп. Першим твором, з яким експериментували – вірш Тараса Шевченка «Не женися на багатій».

Однак творити для Міхи вдається не просто через постійні проблеми зі здоров’ям після нещасного випадку, фінансові труднощі та нерозуміння його творчості іншими.

Хлопець має багато спеціальностей: перша професія – тракторист, друга – режисер театру. Закінчив факультет культурології. Та постійної роботи ніколи не мав. На життя митця дуже вплинула травма: ще десять років тому його побили гопники за 30 гривень, які на той час була його стипендією. Відтоді Міха має серйозні проблеми із зором, переніс багато операцій.

Міха Невідомський – поет з усталеною системою цінностей та непересічним світобаченням. Його вірші – ритмічні, напористі та іноді агресивні, але в них проглядає добре серце людини, яка мріє змінити світ на краще.

Один із заходів з участю Міхи Невідомського відбувся у бібліотеці 17 травня 2018 року.