Грудень, 2018

Середюк О. М. Український рік : Історія, традиції, звичаї, обряди : сценарії проведення свят / Олександр Середюк. Київ ФОП Стебляк, 2018. – 384 с. : іл.

Автор цієї книги не є богослов чи теолог і не ставить перед собою мету очорнити якусь релігію, образити почуття віруючих, переконати у повернені до ведичної філософії наших предків. Це справа невдячна. У кожного своя дорога до Храму. Автор – історик. А історія – це вчителька життя. Тому він намагається прояснити витоки нашої духовності. Адже українській цивілізації – понад 7 тисяч років. Чому одні святкують Різдво 25 грудня, а інші – 7 січня? Розгорнемо припорошені віками сторінки нашої стародавньої історії, відчуємо духовний світ пращурів, яких називали «внуками ДажБожими».

 

 Відповідальність за військові злочини : практичний посібник / [упоряд. Ю.І. Руснак]. - Київ : Центр учбової літератури, 2018. – 264 с.

Посібник є практичним виданням, що зосереджений на фіксації поточної ситуації в галузі запобігання і боротьби з військовими злочинами в умовах часткової окупації країни і веденням воєнних дій на Сході України.

 

 

  

 

Лис В. С. Стара холера / Володимир Лис. – Харків :  Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. – 272 с. : портр.

Єва була найвродливішою дівчиною в селі, але чоловік, якого вона покохала на все життя, одружився з її сестрою Павлиною. Єва поламала їхній щасливий шлюб… А на старість лишилася самотньою. Як і Адам, що все життя до нестями любив чужу дружину. Друзі Адама, колишні хулігани та відчайдухи, «дідусі-розбійники», вирішують одружити цих двох. Та як звести упертих самітників? Тим часом у великому місті Ліза, онука Павлини, будує своє життя разом із коханим Степаном. Однак, здається, вона втрапила у велику халепу… І тепер спалахне боротьба двох молодих за своє щастя, і несподівано в цю боротьбу втрутяться не такі вже й прості діди з поліського села…

 

Листопад, 2018

Бикова А. О. Самостійна дитина, або Як стати «Лінивою мамою» / Анна Бикова ; з рос. пер. Наталія Шайнога ; [іл. О. Суворової]. – Київ: Book Chef : [Форс Україна], 2018. – 264 с. : іл.

Багато хто з матерів найбільше боїться, що її назвуть «лінивою мамою». Проте можна бути «лінивою» на користь дитині. Як? Вчасно направляти дитину до набуття більшої самостійності, звичайно ж, дбаючи про безпеку та підтримку. Популярна книга дитячого та сімейного психолога Анни Бикової розповість вам, що і як робити.

 

 

 

 

Основи економіки транспорту : підручник для ВНЗ / під ред. В.І. Щелкунова, Ю.Ф. Кулаєва ; Міністерство освіти і науки України ; Національний авіаційний університет. – Київ : Кондор, 2018. – 391 с.

У підручнику викладено загальні відомості про залізничний, морський, річний, автомобільний, авіаційний, трубопровідний, міський транспорт та їх роль у галузях економіки України. Описано основні елементи інфраструктури, система, організація та органи управління транспортом і шляхи їх удосконалення, а також техніко-економічні проблеми їх подальшого розвитку.

 

 

Варій М. Й. Психологія особистості / навчальний посібник для ВНЗ / М.Й. Варій ; Міністерство освіти і науки України ; Львівський державний університет внутрішніх справ. – Київ : Центр учбової література, 2018. – 592 с.

У навчальному посібнику висвітлено всі головні аспекти психології особистості в обсязі, необхідному для підготовки професіональних психологів і педагогів. Викладення навчального матеріалу має проблемно-дослідницький характер, що дає студентові змогу не лише розширити свої уявлення про психологію особистості, а й активізувати свою пізнавальну діяльність. Водночас у написанні навчального посібника автор дотримувався психоенергетичної концепції психіки та психічного і побудованої на її основі концепції особистості.

 

Жовтень, 2018

Бредесен Д. Альцгеймер – не вирок! ReCODE: перша програма лікування й профілактики спаду когнітивних функцій /Дейл Бредесен; [пер. з англ. О. Бершадської]. – Київ: Book Chef : [Форс Україна], 2018. – 318 с.

У книжці зауважено, що хвороба Альцгеймера – це не лише одне захворювання, як наразі вважають,  аж три. Автор означує 36 метаболічних чинників (живильні мікроелементи, гормональний рівень, сон), які можуть викликати «скорочення» в мозку і знизити когнітивні функції. У протоколі ReCODE, що є результатом понад 20 років досліджень деменції, автор наводить рекомендації щодо відновлення балансу метаболічних чинників шляхом зміни способу життя, приймаючи різноманітні вітаміни, і зміни раціону харчування, підвищення фізичної активності й зниження стресових ситуацій. Результати дотримання рекомендацій вражають! Із перших десяти пацієнтів дослідження дев’ятеро показали значне поліпшення когнітивних функцій уже через 3-6 місяців.

 

Пліній Молодший Вибрані листи / Пліній Молодший ; пер. з латин. Андрія Содомори. – Львів : Апріорі, 2018. – 184 с.

Із «листів» письменника і суспільного діяча Плінія Молодшого, стилістично довершених текстів, зразків високохудожньої інтелектуальної прози, проступає непересічна, глибоко гуманна особистість їхнього автора на тлі доби: маємо живе уявлення про матеріальне і духовне життя освічених верств тодішнього суспільства;  тут – єдиний, що зберігся з тих часів, яскравий опис виверження Везувію в 79 році, а також, у листах до Траяна, важливі освідчення про ранніх християн.

 

 

 

Сьомка С. В. Біоніка в дизайні середовища : навчальний посібник / С.В. Сьомка  ; Міністерство культури України ; Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв. – Київ : Ліра-К, 2018. – 248 с. : іл.

У навчальному посібнику розглянуто теоретико-методологічні засади біоніки в дизайні середовища, досліджується можливість застосування результатів біотектонічного моделювання в дизайні й архітектурі.

 

 

 

Вересень, 2018

Кови С. Р.  7 навыков высокоэффективных семей : [как создать по-настоящему крепкую семью в наше неспокойное время] / Стивен Р. Кови ; [пер. с англ. П.А. Самсонов]. - Минск : Попурри, [2017]. - 427 с. : ил.

Ця книга - світовий супербестселер, робота №1 по темі особистісного зростання. Вона справила великий вплив на життя мільйонів людей в усьому світі, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса. Половина найбільших світових корпорацій, що входять в рейтинг Fortune 500, вважаємо своїм обов'язком ознайомити своїх співробітників з філософією ефективності, викладеної в "Семи навичках".

 

Фінанси підприємств : підручник / Н.О. Власова [та ін.] ; Міністерство освіти і науки України ; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут». – Харків : Світ Книг, 2018. – 436 с.

У підручнику системно з урахуванням світового досвіду розглянуто теоретичні та практичні аспекти функціонування фінансів суб’єктів господарювання  в умовах сучасного розвитку ринкових відносин. Визначено механізми формування , розподілу та ефективного використання фінансових ресурсів на рівні підприємств. Наведено конкретні методичні підходи щодо обгрунтування напрямів розвитку фінансової діяльності та нарощення фінансового потенціалу підприємств.

 

Самойленко В. Б. Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї : підручник / В.Б. Самойленко, Г.Г. Рой, В.В. Мисік ; за заг. ред. В.І. Литвиненка. – Київ : ВСВ «Медицина», 2018. – 216 с.

Зміст підручника відповідає  чинній навчальній програмі . У ньому розглянуто систему організації , структуру та завдання служби планування сім’ї, викладено історію розвитку контрацепції, докладно проаналізовано проблеми штучного аборту , що внаслідок низької медичної культури населення залишається основним методом планування сім’ї. Змістовному висвітленню цих питань сприяє вивчення анатомії та фізіології жіночих і чоловічих статевих органів, проблем безпліддя і захворювань , що передаються статевим шляхом.

 

Серпень, 2018

Прах В.  Кав’ярня : [повісті] / Вячеслав Прах ; пер. з рос. Є. Плясецького. – Київ : BookChef, [Форс Україна], 2018. – 192 с. : портр.

Погожої осінньої днини навідайтеся до найближчої кав’ярні. Необмінно захопіть із собою цю книгу і пориньте у чуттєві і неймовірно ліричні історії про пошуки сенсу життя , про невмирущу любов і смерть , яка оживлює розвіяні почуття, про все, що тішить і бентежить вашу душу. До книги В’ячеслава Праха «Кав’ярня», окрім однойменної й добре знаної на віртуальних теренах повісті, також увійшли нова історія невсипущо-невмирущої любові «Твій обірваний сон» і лірична замальовка «Цидулки без почерку», кожне слово з яких западає не лише в голову, а й у серце і спонукає замислитися  над марудністю сірих буднів, а ще наповнює наснагою.

 

Мирон «Орлик» Д.  Ідея і Чин України / Дмитро Мирон-«Орлик».- Київ : [УВС ім. Ю. Липи], 2017. – 316 с. : іл., портр.  

Світоглядно-ідеологічна праця Дмитра Мирона («Орлика») «Ідея і Чин    Украіни» вдруге виходить друком в Україні. Книга присвячена теоретичним аспектам українського революційного націоналізму. Написана в кінці 30-х років ХХ ст., вона є документом епохи, актуальності думок Дмитра Мирона і сьогодні очевидна.

 

 

Слова та війни: Україна в боротьбі з Кремлівською пропагандою /[авт. А. Бабак та ін.]. – Київ : [К.І.С.], 2017. – 134 с. : іл.

Видання є оглядом досвіду України у протистоянні кремлівській пропаганді в умовах інформаційної війни. В його основі – незалежні дослідження групи українських авторів, а також аналітичний зріз, що грунтується на інтерв’ю з провідними експертами у сфері медіа, аналізу інформацій, вивчення російської пропаганди, цифрової безпеки та викриття фейків. Книга містить аналіз ключових аспектів кремлівської пропаганди на інформаційний простір України, зокрема основних меседжів, підходів, комунікаційних каналів.  

 

 

Липень, 2018

Кларк Д. Alibaba. История мирового восхождения от первого лица / Дункан Кларк ; [пер. с англ. К.М. Сарычевой].– Київ : [Форс Україна], 2017. – 239 с.

Інсайдерське одкровення про те, як одна людина побудувала світову корпорацію, здатну протистояти таким гігантам як Walmart і Amazon. Всього за десять років Джек Ма, колишній викладач англійської, заснував і побудував Alibaba Group, в яку сьогодні входять: Alibaba.com, Alibaba Pictures, AliExpress.com, Taobao.com, Tmall.com, Alipay і інші. Джек Ма - Рокфеллер XXI століття, акції Alibaba в 2014 році побили рекорди, досягнувши 25 млрд доларів. Перед вами історія компанії і самого Джека, ікони приватного підприємця і воротаря мільйонів споживачів від китайського Ханчжоу до товариського Торжка.

 

Рішення Європейського суду з прав людини, 2016-2017 / [упоряд. К.І. Чижмарь, Д.В. Журавльов]. – Київ : Центр учбової літератури, 2018. – 232 с.

Пропонований збірник рішень Європейського суду з прав людини 2016-2017 років представляє собою максимально повне зібрання рішень Суду за вказаний період.

 

 

 

 

Гайдай О. Кам’яний гість. Ленін у Центральній Україні / Олександра Гайдай. – Київ : К.І.С., 2018. – 380 с. : іл.

Книжку присвячено долі радянської символічної спадщини після розпаду  СРСР. На прикладі Центральної України Олександра Гайдай показує, як співіснували і конкурували різні погляди на радянську історію; як проявлялася на місцях мінлива історична політика; як давали собі раду з радянським минулим країни Центрально-Східної Європи; як помирали пам’ятники Леніну – «живішому за всіх живих».

 

 

 

 

Червень, 2018

Купер Рамо Дж. Седьмое чувство. Под знаком предсказуемости : как прогнозировать и управлять изменениями в цифровую эпоху / Джошуа Купер Рамо ;  [пер. с англ. Э. Ибрагимова, А. Рудницкой]. – Київ : Форс Україна, 2017. – 336 с.

Уперше теорія, яка розглядає важкопрогнозовані рідкісні події і їх вплив на навколишню дійсність, була описана Нассіма Талеб в книзі «Чорний лебідь. Під знаком непередбачуваності» ще в 2007 році.
Через 10 років ця тема, як і раніше актуальна. Світ охоплений терористичною загрозою, хвилі біженців наповнюють Європу, нестабільна економічна ситуація і несподівані результати виборів викликають паніку населення. У той же час корпорації продовжують заробляти все нові мільярдні статки, а вчені роблять можливими досягнення в галузі медицини. Книга «Сьоме почуття» - це нове осмислення історичних сил, які стрясають наш світ, і того, як світові лідери, бізнес і кожен з нас може з ними впоратися. Ця книга не просто змінить те, яким ви бачите світ. Вона дасть вам можливість самим змінити його.

 

Мураками Х. Мужчины без женщин : [сборник рассказов] / [пер. с яп. Андрея Замилова]. – [Київ : Форс Україна], 2017. – 288 с.

Це перша збірка оповідань за останні роки. З того часу як у Японії вийшли "Токійські легенди" (2005), Харукі Муракамі написав кілька романів. І тільки навесні 2013 р склав розповідь "Закоханий Замза", який включений до книги як пролог. А після нього у автора з'явилося настрій і бажання написати збірку оповідань "Чоловіки без жінок", в самій назві якого укладено мотив і ключова ідея всіх новел: головні герої – чоловіки, ті, кого з найрізноманітніших обставин покинули жінки, ті, хто втратив любов всього свого життя або не добився такої. Професор Токійського університету Міцуьосі  Нумано написав про збірку так: "Після прочитання в підсвідомості залишається блюзова туга від неможливості жінкам і чоловікам, нехай навіть найближчим, зрозуміти душі один одного до кінця. Сучасні люди, що втратили віру в богів і власне призначення, розвинули в собі так званий "орган самотності", що допомагає їм брехати навіть тим, кого любиш всім серцем, і позбутися від цього продукту душевної мутації вже просто не в змозі ".

 

Саттер Д. Доба безумства. Занепад і кінець Радянського Союзу / Девід Саттер ; пер. з англ. Наталії Комарової. – [Київ] : ДУХ І ЛІТЕРА, [2017]. – 527 с. : портр.

Радянський Союз став першою в історії державою, в якій офіційна ідеологія пронизувала всі сфери й рівні життя, перетворюючи громадян на безликі та взаємозамінні гвинтики колосальної системи. Американський журналіст Девід Саттер, який у 1970-1990-ті роки працював кореспондентом в СРСР, в своїй книзі показує життя радянських людей і трагічні наслідки цього соціального експерименту.

 

 

Власюк О. С. Кремлівська агресія проти України : роздуми в контексті війни : монографія / Олександр Власюк, Сергій Кононенко ; Національний інститут стратегічних досліджень. – Київ : [НІСД], 2017. – 304 с.

Виокремлено й витлумачено актуальні теоретико-методологічні та пов’язані з ними ідеологічні питання подальшої розбудови системи національної безпеки України за умов зовнішньої агресії і втрати частини території держави. Особливу увагу приділено: опису міжнародного, безпекового, соціопсихологічного аспектів історичної ситуації, в якій опинилася сучасна Українська держава; розробці на основі вчення про «системи міжнародних відносин» теоретико-методологічного апарату аналізу й інтерпретації проблематики національної та міжнародної безпеки в постбіполярному світі; теоретичному тлумаченню ключових питань сучасної світової політики: співвідношення війни і миру, формування міждержавних союзів «стратегічного партнерства», перспектив еволюції євроінтеграційних процесів та умиротворення міжнародних відносин на пострадянському просторі. Запропоновано трискладову теоретичну модель системи національної безпеки України.

 

Травень, 2018

Наїм М. Занепад влади : від владних кабінетів до полів битви й церков, а потім і до держави, або Чому сьогодні бути при владі означає зовсім інше, ніж колись / Мойсес Наїм ; пер. з англ.. О. Дем’янчука. – Київ : ВООК СНЕF : [Форс Україна], 2017. – 448 с.

Мойсес Наїм – один із найбільш гострих спостерігачів глобальних процесів. У книзі «Занепад влади» він розкриває нову захоплюючу картину того, чому можновладці стикаються з сильнішими викликами, ніж будь-коли. Занурюючись у змінну природу влади в широкому діапазоні видів людської діяльності, від бізнесу до політики й військової справи, Наїм унаочнює зв’язки між собою, і змушує нас переосмислювати і те, як змінився наш світ, і те, як ми маємо реагувати на це.

 

Закхайм Н.  Все идеи Роберта Кийосаки в одной книге / Наташа Закхайм.-Київ : [Форс Україна], 2017. – 127 с. : портр.

Наташа Закхайм – одна із самих успішних учениць Роберта Кійосакі, популярний бізнес-тренер та автор курсу по інвестуванню. В книзі вона розбирає основні ідеї знаменитого вчителя та розповідає, як вони допомогли особисто їй  в досягненні цілей. Почати застосовувати їх ви зможете відразу, адже перед очима буде не просто теорія, а тільки найефективніші і працюючі поради Кійосакі, випробувані на практиці.

 

 

 

Фабер А. Как говорить, чтобы дети слушали, и как слушать, чтобы дети говорили / Адель Фабер, Элейн Мазлиш ; [пер. с англ. А. Завельской]. – Київ : [Форс Україна], 2017. – 331 с. :ил.

Проблеми у взаєминах з дітьми бувають у всіх. "Чому ти не слухаєш, чому так себе ведеш?" – подібні закиди знайомі кожній дитині. І кожен батько іноді відчуває безсилля, коли не може "достукатися" до сина або дочки. Але може бути, вся справа в тому, що дорослі не завжди знають, як донести до дитини свої думки і почуття і як зрозуміти його? Ця книга – розумне, зрозуміле, добре і з гумором написане керівництво про те, як правильно спілкуватися з дітьми (від дошкільнят до підлітків). Ніякої нудної теорії! Тільки перевірені практичні рекомендації та маса живих прикладів на всі випадки життя! Автори – всесвітньо відомі фахівці в області відносин батьків з дітьми – діляться з читачем як своїм власним досвідом (у кожної – троє дорослих дітей), так і досвідом численних батьків, які відвідували їх семінари. Книга буде цікава всім, хто хоче прийти до повного взаєморозуміння з дітьми і назавжди припинити "конфлікти поколінь".

 

Квітень, 2018

Богомолець О.В. Українська домашня ікона : монографія / О.В. Богомолець ; [вступ. сл. В.М. Поповича]. – Київ : [Видавничий дім Дмитра Бураго], 2017. – 519 с.

У монографії вперше в українській інтелектуальній думці запропоновано науковий розгляд домашньої ікони як унікального феномену української народної культури, який протягом століть відображав найвищі цінності українського народу, визначав своєрідність звичаєвої практики, закладаючи водночас підвалини для розвитку української етнічної ідентичності. Чільна увага у роботі приділяється висвітленню місця та ролі домашньої ікони в процесі взаємної інтенції  професійної та народної культури до діалогу, який, як показала історія, виявився у формуванні українського етнічного простору.

 

Хіменес-Браво Е. Перша кулінарна книга : 112 рецептів / Ектор Хіменес-Браво. – [Київ] : [Самміт-Книга], [2017]. – 304 с. : іл., порт.

У книзі представлені кулінарні рецепти, обрані особисто Ектором Хіменес-Браво, шеф-кухарем зі світовим іменем, суддею проекту «МастерШеф Україна». Супи, салати, холодні та гарячі закуски, страви з м’яса, птиці та риби, десерти, приготовані за оригінальною рецептурою, стануть справжньою гастрономічною насолодою. Також книга знайомить з цікавими епізодами з життя Ектора Хіменес-Браво.

 

 

Солоненко О. М. Міжнародна кримінальна юстиція : етапи становлення та розвитку : монографія / О.М. Солоненко ; Містерство внутрішніх справ України ; Національна академія внутрішніх справ. Кафедра конституційного та міжнародного права. – Київ : Ліра-К, 2017. – 359 с. : іл.

Монографічне дослідження виконано у формі сучасного аналізу генезису, особливостей становлення, розвитку та функціонування інституту міжнародної кримінальної юстиції. Для науковців, юристів, державних і громадських діячів, наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників вишів, аспірантів (ад’юнктів), студентів і курсантів навчальних закладів із специфічними умовами навчання та всіх, хто цікавиться проблемами міжнародної кримінальної юстиції.

 

Березень, 2018
Ушкалов Л. Ловитва невловного птаха : життя Григорія Сковороди / Леонід Ушколов. – Київ : ДУХ і ЛІТЕРА, 2017. – 363 с. : портр.

У цій книзі на основі багатого джерельного матеріалу подано біографію українського філософа й богослова Григорія Сковороди (1722-1794). Утім, це не лише життєпис видатної людини – тут постає яскравий образ України XVIII століття. Одинадцять розділів книги, в яких змальовано життя Сковороди, обрамлені двома окремими сюжетами: «Prelude» й «Finale», що покликані надати біографії Сковороди якомога більшої глибини, а також показати його першорядну роль в українській духовній традиції.


Огієнко О. І. Професійна підготовка фахівців у галузі освіти дорослих : американський досвід : монографія / О.І. Огієнко, О.Ю. Чугай ; Національна академія педагогічних наук України ; Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих. Київ : Центр учбової літератури, 2017. – 224 с.

У монографії здійснено цілісний аналіз проблем професійної підготовки фахівців у галузі освіти дорослих у США. Простежено її ґенезу та розроблено періодизацію. Виокремлено структурні, змістові, процесуальні особливості, визначено перспективні напрями розвитку професійної підготовки фахівців-андрагогів та окреслено можливості використання прогресивних ідей американського досвіду при реформуванні вітчизняної системи освіти.

 

Технічне креслення та комп’ютерна графіка : навчальний посібник / П.П. Волошкевич [та ін.]. – Київ, 2017. – 234 с.

У посібнику висвітлені основи проекційного креслення аксонометричного проеціювання, машинобудівного креслення комп’ютерної графіки. Подані варіанти завдань, тестів та зразки виконання графічних робіт для учнів технічних спеціальностей, що полегшить засвоєння учнями профтехучилищ курсу «Технічне креслення» і сприятиме кращому опануванню ними змісту предметів професійно-техніного циклу, розширенню їхнього технічного світогляду та свідомого використання технічної літератури як у навчальній, так і у повсякденній діяльності.

 

Лютий, 2018

Ялом И. Палач любви и другие психотерапевтические истории / Ирвин Ялом ; [пер. с англ. А. Фенько]. – Москва : Издательство «Э» , [2017]. – 474 с.

Кат любові – одне з ключових творів відомого американського психотерапевта-екзистенціаліста. У книзі Ялом як і завжди ділиться своїм досвідом з читачем за допомогою захоплюючих історій. Проблеми з якими стикаються пацієнти Ялома, актуальні абсолютно для всіх: біль, втрати, неминучість старіння і смерті, гіркоту відкинутої любові, страх свободи. Читача чекає колосальне загострення пристрастей, дуже відверті авторські визнання.

 

Митчелл Д. Тысяча осеней Якоба де Зута : [роман] / Д. Митчелл ; [пер. с англ. М. Лахути]. – Москва : Иностранка, [2017]. – 638 с.

Кінець ХVIII століття. Молодий голландець Якоб де Зут припливає в Дедзіма – голландську колонію в Японії. Йому необхідно заробити гроші – батько його коханої, Анни, не дає згоди на шлюб дочки з бідняком.
Якоб впевнений, що скоро повернеться на батьківщину, стане чоловіком Анни і роки, проведені в Японії, буде згадувати як невелику пригоду. Але доля розпорядилася інакше – йому належить провести на чужині майже все життя, багато випробувати, зустріти і втратити любов.
Мітчелл вміло сплітає воєдино безліч доль, наповнюючи створений ним світ загадковими символами і колоритними деталями, запрошуючи читача разом з героєм пережити всі випробування, що випали на його долю.

 

Онфре М. Сила життя. Гедоністичний маніфест / Мішель Онфре ; пер. з фр. Андрія Рєпа. – Київ : Ніка-Центр, 2016. – 192 с. : портр.

Відомий французький філософ Мішель Онфре вирішив зібрати найголовніші свої ідеї в одній книзі. У цьому «Гедоністичному маніфесті» філософ ділиться своїми світоглядними, політичними, екзистенційними переконаннями. Як мислити як художник? Чи можливо обґрунтувати етику на теренах естетики? Яке місце відведене Діонісові в цивілізації, підкореній пануванню Аполлона? Яка природа зв’язків між гедонізмом та анархізмом? Як застосовувати філософські ідеї на практиці? Які стосунки між біографією мислителя та його текстами? Ці та інші запитання розглядаються в книзі

 

 

Січень, 2018

Кох Р. Принцип 80/20 : [Секрет досягнення більшого за менших витрат] / Річард Кох ; [пер. З англ.. Н. Лавської]. – [Київ] : [Видавнича група КМ-БУКС], [2017]. – 336 с. : іл.

Майже за двадцять років, що минули з часу першої  її публікації, книга «Принцип 80/20» стала класикою бізнес-літератури та світовим бестселером. Парадоксальним, але усталеним є той факт, що 80% досягненого нами результату приносять лише 20% докладених зусиль. Це одне із тих положень, що пройшли випробування часом і які завжди враховують і якими керуються по-справжньому успішні люди й організації.

 

 

Лубянська С. П.  Методика викладання фахових дисциплін з перукарського мистецтва : навчально-методичний посібник / Світлана Лубянська, Ірина Борщ, Аліса Філімонова. – Київ : Кондор, 2016. -220 с.

Навчально-методичний посібник призначено для забезпечення навчального процесу з дисципліни «Методика викладання» у вищих навчальних закладах мистецького профілю, що готують фахівців за спеціальністю «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», а також за напрямом підготовки «Дизайн» спеціалізації «Дизайн зачіски та макіяжу». Зміст посібника спрямований на формування у студентів системи знань, навичок та умінь, необхідних для викладання фахових дисциплін з перукарського мистецтва.

 

Ризов І. Р. Я завжди знаю що сказати : книга-тренінг із успішних перемовин / Ігор Ризов ; пер. з рос. О. Калюжна. – Київ : Форс Україна, 2007. – 376 с. : іл.

На перший погляд може видатися, що книга «Я завжди знаю що сказати» –це синопсис шаблонів і мовних кліше з ділового спілкування чи ведення перемовин. Та насправді це інтерактивне тренінг-видання, підкріплене не лише теорією успішності комунікації, а й купою практичних завдань, по виконанні яких ви матимете змогу отримати коментарі І. Ризова щодо своїх результатів. З цієї книги ви дізнаєтеся, як вести перемовини, утримувати увагу співрозмовника й досягати результатів, які необхідні саме вам.