потрібні старі карти будівництва масиву оболонь в районі острова Муромець або русла Дніпра в районі острова для роботи про зміни берегової лінії острова

 Добрий шановна, пані Людмило!

У фондах нашої бібліотеки ми змогли знайти тільки одну карту. Щоб її подивитись, Вам потрібно звернутись у відділ краєзнавчої літератури за адресою:

Київ, вул. Ю. Коцюбинського, 16. Тел.  486-00-77.

Також радимо Вам звернутись до інституту «Київпроект», в майстернях якого розроблявся проект забудови  житлового масиву Оболонь і де повинна знаходитись первинна топографічна зйомка цієї місцевості. Контактна інформація :

 Адреса:

Україна, 01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 16-22

Телефон:

+3 8 (044) 234-05-20

Можливо деякі матеріали зберігаються в Державній  науковій архітектурно-будівельній бібліотеці  імені В. Г. Заболотного.  Сервіс «Задати питання» :

http://www.dnabb.org/modules.php?name=GuestBL

З повагою

Адміністрація Віртуальної довідки


 Добрий день. Потрібний матеріал для написання магістерської роботи "Проект клубу-готелю на 50 номерів у рекреаційній зоні" (Уточнення: Проект готелю з приміщеннями житлової групи (номер люкс) та приміщенням культурно-масового призначення (диско-клуб)

 

Добрий день, Ксеніє!

З деякими аспектами загальних питань Ви можете ознайомитись у наступній літературі:

Іванова Л. Дослідження сучасного стану ринку готельних послуг в Україні / Лілія Іванова // Маркетинг в Україні. – 2008. – № 1. – С. 33-38 : сх.

65.424

М21

Мальська  М. П. Готельний бізнес : теорія та практика : підручник для ВНЗ / М.П. Мальська, І.Г. Пандяк ; Міністерство освіти і науки України ; Львівський національний університет імені Івана Франка. – Київ : Центр учбової літератури, 2012. – 472 с.

Негода Г. А. Аналіз зарубіжного досвіду розвитку підприємств готельного господарства /

Г. А. Негода // Економічний часопис-ХХI. – 2012. – № 9-10. – С. 64-66.

Неізвестна В. С. Рекреаційний комплекс - передумова ефективного розвитку та функціонування регіону та економіки України в цілому / В. С. Неізвестна // Економіка та держава. – 2015. – № 6. – С. 141-144 : граф., схеми, табл.

65.9(4Ук)424

Т 87

Туризм і охорона культурної спадщини: український і польський досвід : Монографія. – Київ : К.І.С., 2003. – 176 с.

      Зі спеціальними питаннями  радимо Вам звернутись до Віртуальної довідкової служби Центральної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного

http://www.dnabb.org/modules.php?name=Content&op=showpage&pid=10

З повагою

Адміністрація Віртуальної довідки