ЄВРОБАЧЕННЯ-2017 СТАЛО ІСТОРІЄЮ

У Києві відбувся фінал пісенного конкурсу Євробачення-2017.

У київській евроісторіі поставлено крапку: в фіналі конкурсу Євробачення переміг 27-річний чуттєвий лірик з Португалії Сальвадор Собрал.

Португалець здобув перемогу з найвищим можливим балом від суддів і другим найвищим результатом публічного голосування.Через проблеми з серцем музикант прибув до Києва за 2 дні до першого півфіналу і пропустив перші 2 репетиції. Замість нього в них брала участь його сестра. Кваліфікувалися в гранд-фінал з найкращим результатом, Собрал виграв його з великим відривом від другого місця, набравши максимум балів як від глядачів, так і від журі.

Під час свого виступу на біс після оголошення результатів Сальвадор запросив на сцену свою сестру і заспівав з нею дуетом.

https://vechirniykiev.com.ua/news/eksklyuzyvni-foto-z-finalu-yevrobachennya

 КП в Украине. – 2017. – 15 мая. – С. 12;

 Сегодня : киев. вып. – 2017. – 15 мая. – С. 18-19.

 

КЛИЧКО ПОДЯКУВАВ ВОЛОНТЕРАМ ЄВРОБАЧЕННЯ

Мер Києва Віталій Кличко привітав волонтерів пісенного конкурсу із вдалим проведенням Євробачення-2017 та подякував хлопцям і дівчатам, які працювали під час проведення конкурсу у Києві та зібралися сьогодні відзначити завершення Євробачення у "Київській фортеці", про це повідомляє прес-служба КМДА.

- Я також був у МВЦ і бачив вашу роботу. І переконався, що ви впоралися на відмінно. Завдання було не простим, однак нам вдалося, об'єднавши зусилля, провести конкурс на найвищому рівні. Завдяки, зокрема, і вам шанувальники конкурсу змогли побачити справді європейський і гостинний Київ, - наголосив мер. - Тому я вдячний кожному з вас за роботу, за ваш час та сили і бажаю вам успіхів! Продовжуйте і надалі бути такими ж активними, адже від вас багато в чому залежить успіх України, - звернувся Кличко до волонтерів Євробачення.

Мер столиці зазначив, що той настрій, який панував у Києві, ті емоції, які дарує музика, запам'ятаються надовго.

- Я чув дуже гарні відгуки від гостей Євробачення, адже вони відчували, що про них турбуються. Як іноземці, так і шанувальники конкурсу з України відчували себе комфортно у Києві, і у них залишилися тільки позитивні емоції від нашого міста. І це означає, що нам вдалося провести один з найкращих конкурсів за всю історію Євробачення, - зазначив мер столиці.

https://vechirniykiev.com.ua/news/klychko-podyakuvav-volonteram-yevrobachennya-video

 

СТАЛО ВІДОМО, СКІЛЬКИ ТУРИСТІВ ВІДВІДАЛО ЄВРОБАЧЕННЯ У КИЄВІ

До Києва на пісенний конкурс "Євробачення-2017" приїхало близько 60 тис. тристів.Про це в пише 44.ua з посиланням на  главу управління туризму КМДА Антона Тараненко.

- За весь час з 1 по 14 травня до Києва на" Євробачення "приїхало близько 20 тис. іноземців та 40 тис. внутрішніх туристів, - сказав Тараненко.

На "Євробачення" найбільше приїхало іноземців з Великобританії і Німеччини.

Виручка від реалізації квитків на "Євробачення-2017" становить більш ніж 35 млн грн.

https://vechirniykiev.com.ua/news/stalo-vidomo-skil-ky-turystiv-vidvidalo-yevrobachennya-u-kyyevi

 

ЄВРОБАЧЕННЯ 2017: СТАЛИ ВІДОМІ ІМЕНА ВСІХ ФІНАЛІСТІВ ПІСЕННОГО КОНКУРСУ 

26 фіналістів будуть боротися 13 травня за звання кращого виконавця Євробачення 2017

11 травня на сцені столичного МВЦ пройшов онлайн другого півфіналу Євробачення 2017.За результатами голосування глядачів і журі, бали від яких ділилися 50 на 50, до фіналу пісенного конкурсу пройшла ще одна десятка фіналістів. Це представники таких країн як: Болгарія, Білорусь, Хорватія, Угорщина, Данія, Ізраїль, Румунія, Норвегія, Нідерланди, Австрія. Також до голосування приєдналися три країни-фіналістки Франція, Німеччина і країна-господиня Євробачення 2017 - Україна. Право голосувати саме під час цього півфіналу їм випало за результатами жеребкування, проведеного в Києві в кінці січня...

Більш детально ви ознайомитесь тут:

https://styler.rbc.ua/rus/tv-show/evrovidenie-2017-stali-izvestny-imena-finalistov-1494580996.html

 

#НебаченеЄВРОБАЧЕННЯ

У ніч із 9 на 10 травня у Києві відбувся перший півфінал головної музичної події року, на якому оголосили 10 фіналістів із 18 конкурсантів

Анастасія РУДЕНКО

Гарно облаштована територія комплексу Міжнародного виставкового центру на Лівобережці, зрозуміла логістика, готовність прийти на допомогу волонтерів і організаторів вільною англійською приємно зачаровують і дарують відчуття престижного європейського конкурсу, який нам, здається, під силу прийняти на високому рівні...

Навколо - різноманіття мов, фани і медійники розмовляють між собою італійською, французькою, німецькою, арабською, але робоча мова - англійська, тож порозумітися в різноманітті можна...

У фан-містечках Євробачення один за одним виступають українські гурти, що є важливим майданчиком для їх просування, Київ для себе відкриває багато туристів, до України прикута увага прихильників популярної музики всього світу, тож це гарна нагода показати себе у позитивному руслі...

Згідно із результатами першого півфіналу, найвищі оцінки глядачів та членів національного журі, а значить путівку у великий фінал Євробачення-2017 отримали представники Молдови (Sunstroke Project - Hey Mamma), Азербайджану (Діана Гаджиєва - Skeletons), Греції (Демі - This is Love), Швеції (Робін Бенгтссон - I can’t Go On), Португалії (Сальвадор Зібрав - Amar Pelos Dois), Польщі (Кася Мось - Flashlight ), Вірменії (Арцвік - Fly With Me), Австралії (Ісайя Фаербрейс - don’t Come Easy), Кіпру (Ховиг - Gravity) та Бельгії (Бланш - City Lights).

Наступну десятку учасників фіналу Євробачення-2017 визначать за результатами другого півфіналу. Окрім 20 переможців півфіналів, у великому фіналі будуть виступати представники країн Великої п’ятірки, засновників конкурсу - Великобританії, Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, а також країни, що приймає конкурс, - України.

Більш детально ви познайомитесь тут:

 https://day.kyiv.ua/uk/article/taym-aut/nebacheneyevrobachennya

 День. – 2017. – 11 трав. – С. 12;

 КП в Украине. – 2017. – 11-18 мая. – С. 28;

 Сегодня. : киев. вып. – 2017. – 11 мая. – С. 28;

 Урядовий кур’єр. – 2017. – 11 трав. – С. 3;

 Факты и комментарии. – 2017. – 11 мая. – С. 9.

 

ЄВРОБАЧЕННЯ: ХРОНІКА КОНКУРСУ

7 травня офіційно стартував пісенний конкурс Євробачення-2017. По червоній доріжці уздовж Маріїнського палацу пройшлися представники 42 країн-учасниць, які вже через кілька днів зустрінуться на сцені.  

 

 

ЄВРОБАЧЕННЯ В КИЄВІ : ЯК В ФАН-ЗОНАХ РОЗВАЖАЮТЬ ТУРИСТІВ

На головних локаціях - дискотеки, караоке і картини

Дух Євробачення вітає по всій столиці. Але справжню атмосферу пісенного життя можна відчути в фан-зонах конкурсу. Їх в Києві шість, і вхід всюди безкоштовний. На Хрещатику, Софійській, Контрактовій, Поштовій площах, у Київській фортеці на Печерську і на Троїцькій площі біля НСК "Олімпійський".

http://vogue.ua/article/culture/muzyka/krasnaya-dorozhka-otkrytie-evrovideniya-2017.html

Сегодня : киев. вып. – 2017. – 10 мая. – С. 8-9.