ДО  ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ДЕЯКІ КАТЕГОРІЇ КИЯН ОТРИМАЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

Згідно з розпорядження столичної міськадміністрації, одноразова виплата в розмірі 700 гривень покладається:

  • членам сімей тих загиблих в акціях протесту з 21 листопада 2013 по 21 лютого 2014 року, кому посмертно присвоєно звання Героя України;
  • членам сімей загиблих або померлих в результаті поранень, контузій або каліцтв, отриманих за участю в АТО;
  • членам сімей загиблих (зниклих безвісти) волонтерів АТО.Матеріальна підтримка в розмірі 650 гривень покладається киянам - учасникам АТО і людям, які мають тяжкі тілесні ушкодження в період Революції гідності.

Тим, хто отримав травми середнього ступеня тяжкості під час революції, виплатять по 550 гривень, а легкої - по 450.

Люди, які одночасно належать до декількох категорій, отримають виплату в більшому розмірі.

Сегодня : киев. вып. – 2017. – 12 окт. – С. 34;

Факты и комментарии. – 2017. – 12 окт. – С. 1.

 

СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИМ КИЯНАМ

БЕЗОПЛАТНО ВСТАНОВЛЮЮТЬ КВАРТИРНІ ЛІЧИЛЬНИКИ

За ініціативою міської влади вже встановлено 59 квартирних лічильників холодної і гарячої води для пільгових категорій киян. Оснащення приладами обліку здійснюється в рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки зусиллями КК «Центр комунального сервісу» спільно з Департаментом соціальної політики КМДА.

«Менш ніж за півроку до «Центру комунального сервісу» із заявками звернулися 290 мешканців столиці. У результаті 59 безкоштовних квартирних лічильників – у помешканнях соціально незахищених киян. На черзі ще 199 погоджених на встановлення приладів обліку. Ця робота триває, оскільки наше завдання – допомогти встановити водоміри тим родинам, яким самотужки це зробити важко. Адже саме прилад обліку захищає споживача і забезпечує справедливість розрахунків за спожиту послугу», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Завдяки програмі «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки, згідно з рішенням Київради з місцевого бюджету виділено 10 млн грн на встановлення квартирних приладів обліку. Отримати всю необхідну інформацію або консультацію щодо участі у програмі можна за телефоном гарячої лінії «Центру комунального сервісу» – (044)-247-40-40, або надіславши лист на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 Хрещатик. – 2017. – 5 лип. – С. 1.

 

 ДЕПУТАТИ КИЇВРАДИ ЗБІЛЬШУЮТЬ ВИДАТКИ НА СОЦЗАХИСТ ГОРОДЯН

Київрада за пропозицією депутатів має намір надати додаткових 55,6 мільйона гривень для соціальної підтримки городян. Таке рішення ухвалили депутати Київради, погодивши зміни до цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016—2018 роки.

Як повідомляє прес-служба Київради, кошти планують спрямувати на соціальну підтримку киян, зокрема учасників АТО та їхніх сімей. 29 мільйонів гривень потрібно на санаторно-курортне оздоровлення ветеранів війни і праці, людей з інвалідністю, дітей війни і постраждалих від катастрофи на ЧАЕС. Додаткових 9,2 мільйона гривень передбачено на одноразову матеріальну допомогу малозабезпечених верств населення.

«У 2017-му на таку матеріальну допомогу передбачено 8,4 мільйона гривень. Станом на кінець березня половину цієї суми уже використано за призначенням. Цього року значно зросла кількість звернень. Якщо у 2016-му по допомогу звернулося 4,8 тисячі осіб, то тільки в першому кварталі 2017-го - 2,1 тисячі. Тому і виникла потреба в додатковому фінансуванні», -  зазначив депутат Київради Юрій Крикунов.

Ще додаткових 8,6 мільйона потрібно для забезпечення киян засобами реабілітації. Додаткові кошти планують і для соціальної підтримки військовослужбовців, учасників АТО та їхніх сімей. Зокрема пропонують профінансувати оздоровлення дітей військовослужбовців, забезпечити силовикам пільговий проїзд. 

Урядовий кур’єр. – 2017. – 2 черв. – С. 7.

 

КИЯНАМ-ПІЛЬГОВИКАМ ПОЧАЛИ БЕЗКОШТОВНО ВСТАНОВЛЮВАТИ ВОДОМІРИ

Соціальна акція по установці водомірів гарячої та холодної води для жителів столиці пільгових категорій проходить в рамках реалізації програми «Турбота. Назустріч киянам »на 2016-2018 роки". Як повідомили в Центрі комунального сервісу (ЦКС), до проекту вже приєдналися мешканці Деснянського та Подільського районів. Лічильники ставлять в житло тих киян, які самостійно зробити цього не можуть. На дані цілі виділено десять мільйонів гривень.

Встановлені водоміри відразу і опломбують, оформлять необхідні документи і на місці укладуть договори про постачання послуг. Нині в черзі стоять 27 мешканців квартир, а ще 40 пакетів документів перевіряють.

Щоб отримати послугу, потрібно звернутися із заявою в ЦКС за місцем проживання (або в його пункти, розташовані в мікрорайонах столиці), надавши наступні документи: копію паспорта, ідентифікаційного номера (номер картки платника податків), пенсійне свідоцтво (інший документ, що підтверджує статус пільговика) .

Право на безкоштовну установку лічильниківводи мають такі категорії киян: інваліди І групи (підгрупи А); діти-інваліди І групи (підгрупи А); опікуни неполнолетних дітей-сиріт. Інваліди І групи (підгрупи Б) і ІІ групи, одинокі непрацюючі пенсіонери, розмір пенсій яких не перевищує півтора прожиткових мінімуми доходів громадян для осіб, які втратили працездатність, та щ о стоять на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування.

 Факты и комментарии. – 2017. – 25 мая. – С. 10.

 

З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 72-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ СТОЛИЧНА ВЛАДА НАДАСТЬ ОДНОРАЗОВУ ДОПОМОГУ... 

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні столична влада надасть одноразову адресну матеріальну допомогу киянам-ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань відповідно до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки.

 Урядовий кур’єр. – 2017. – 5 трав. - С. 2;

Хрещатик. – 2017. – 4 трав. – С. 1.

 

ДО ВЕЛИКОДНЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНІ КИЯНИ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ ОТРИМАЮТЬ ОДНОРАЗОВУ ДОПОМОГУ

Відповідне розпорядження КМДА підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Так, соціальну матеріальну допомогу в розмірі 300 грн отримають одержувачі пенсії у зв’язку зі втратою годувальника на дітей-сиріт, які втратили обох батьків (круглих сиріт).

У розмірі 250 грн -  кияни - члени сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року до 21 листопада 2014 року під час Революції Гідності, а також особи, яким посмертно присвоєно звання Герой України, члени сімей осіб, загиблих або померлих внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час участі в АТО і члени сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в АТО, члени сімей волонтерів і члени сімей волонтерів-киян, які добровільно забезпечували (або добровільно залучалися до забезпечення) проведення АТО (у тому числі волонтери) і загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час забезпечення проведення АТО (волонтерської діяльності), перебуваючи безпосередньо в районах бойових дій. А також праведники Бабиного Яру, жертви політичних репресій і члени їхніх сімей, учасники народного ополчення, які обороняли столицю, батьки, матері загиблих у мирний час солдатів строкової служби.

У розмірі 200 грн - кияни, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту (із 21 листопада 2013-го до 21 лютого 2014 року), кияни-учасники АТО, інваліди І групи, розмір пенсійної виплати яких не перевищує розмір двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, інваліди із дитинства та діти-інваліди, які є одержувачами державної соцдопомоги, інваліди із дитинства та діти-інваліди, які є одержувачами соціальної пенсії.

Допомогу у розмірі 150 грн виплатять малозабезпеченим сім’ям, які перебувають на обліку в органах праці та соцзахисту населення, як одержувачі держсоцдопомоги, одержувачі компенсації за надання соцпослуг, одержувачі компенсації по догляду за інвалідом І групи або особи, які досягли 80-річного віку.

130 грн - непрацюючі пенсіонери, розмір пенсії яких не перевищує розміру двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

Зауважимо, особам, які одночасно належать до декількох категорій, нададуть одну виплату в більшому розмірі.

 Хрещатик. – 2017. – 29 берез. – С. 1.

 

ТЕРМІН ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ КАРТКИ КИЯНИНА ПРОДОВЖИЛИ ДО 1 ГРУДНЯ

Згідно з рішенням Київради, в цільову програму «Турбота. Назустріч киянам »на 2016-2018 роки внесено зміни, згідно з якими термін користування старою «Карткою киянина» продовжено ще на вісім місяців. Як повідомили в прес-службі «Київського метрополітену», власники такої картки (виданої ще банком «Хрещатик»), які не встигли її переоформити в «Ощадбанку», можуть зробити це до 1 грудня поточного рокуНа період заміни картки в метро можна користуватися старою карткою від банку «Хрещатик». Але метрополітен поступово їх блокує, тому краще мати при собі документ (оригінал), що підтверджує пільгу (з переліком пільговиків можна ознайомитися за посиланням: http://www.metro.kiev.ua/node/107) і дає право на безкоштовний проїзд в підземці. За даними «Ощадбанку», на сьогодні встигли замінити (або отримати вперше) «Картку киянина» 540 тисяч користувачів. У цій установі нагадують, що власникам старих карт слід мати на увазі: для обміну та видачі картки потрібен час, тому краще звертатися заздалегідь, щоб не відкладати оформлення на останній момент. Після банкрутства банку «Хрещатик» терміни переоформлення «Картки киянина» переносили вже двічі - спочатку до 1 жовтня минулого року, потім до 1 квітня нинішнього.

 Факты и комментарии. – 2017. – 29 марта. – С. 1.

 

ДЛЯ КИЯН УЧАСНИКІВ АТО ТА ЇХНІХ РОДИН

ВИДІЛЯТЬ 160 МЛН ГРН

Цьогоріч столиця збільшила фінансування соціальної програми «Турбота. Назустріч киянам», згідно якої зросте вдвічі матеріальна допомога учасникам антитерористичної операції і вдесятеро - членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Разом виплати будуть підвищені майже 22 тисячам киян.

«Місто направить на допомогу учасникам АТО та членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО 160 млн грн. Ми маємо захистити всіма доступними нам методами тих, хто віддав для захисту нашої країни найдорожче - своє життя», - заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Місто не залишає наодинці з проблемами родини героїв, які загинули в АТО. Більше 11 млн грн у Києві виділено на поховання наших героїв та встановлення їм пам’ятників.

«Турбота. Назустріч киянам» - по-справжньому ефективний механізм підтримки столичних мешканців у цей нелегкий час. Ми намагаємось допомогти вчасно саме тим, хто найбільше потребує цієї допомоги і тому будемо і надалі вносити оперативні зміни в програму саме виходячи з потреб суспільства», - наголосив керівник апарату КМДА.

Зауважимо, що цього року також зросли видатки і на оздоровлення дітей киян-учасників АТО віком до 7 років.

Хрещатик. – 2017. – 22 берез. – С. 1.

 

КИЇВСЬКА ВЛАДА НАПРАВИЛА  53 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА ДЛЯ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ТА ІНВАЛІДІВ АТО

Ці кошти з'явилися завдяки збільшенню державних надходжень до столичного бюджету

Зі збільшенням державних надходжень до загального фонду столичного бюджету стало можливим направити додаткові кошти на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців та учасників антитерористичної операції, що стали інвалідами I і II групи. Главою міськдержадміністрації підписано відповідне розпорядження.

-  Крім соціальної підтримки та поліпшення матеріального забезпечення, необхідно думати і про житлові умови людей, які ризикують своїм життям заради нас, - зазначив керівник апарату міськдержадміністрації Володимир Бондаренко. - На початку року 92 сім'ї загиблих учасників АТО отримали земельні наділи. Ще 50 таких сімей оформляють землеустановчу документацію. Але «за кадром» залишилися люди, що втратили кінцівки в результаті поранень в зоні бойових дій. Узгоджені дії міста і держави допомогли направити 53 мільйони гривень на придбання ряду квартир для цієї категорії людей.

Нагадаємо, що підтримка учасників АТО і членів сімей загиблих в цій зоні здійснюється за рахунок столичного бюджету в рамках комплексної соціальної програми «Турбота» на 2016-2018 роки ". Зокрема, влітку Київрада вирішила компенсувати витрати на комуналку для сімей загиблих учасників АТО, які проживають не за місцем реєстрації. Нещодавно міськрада затвердила рішення підвищити в 10 разів рівень матеріальної допомоги сім'ям загиблих та компенсацій за встановлення пам'ятних знаків. Крім того, Київрада внесла зміни до бюджету на поточний рік, направивши 280 мільйонів гривень на покупку житла для учасників АТО, членів сімей небесної сотні і потерпілих в результаті аварії наЧАЕС.

Центр допомоги учасникам антитерористичної операції при міськдержадміністрації діє в приміщенні столичної мерії: вулиця Хрещатик, 36, каб. 115. Контактні телефони: (044) 202-76-93; (067) 242-37-18. Детальніше дізнатися про свої права на пільги та виплати кияни-учасники АТО можуть на сайті http://kievcity.gov.ua/content/dopomoga-uchasnykam-ato.html.

 

КИЕВСКИЕ ВЛАСТИ НАПРАВИЛИ 53 МИЛЛИОНА ГРИВЕН НА ПРИОБРЕТЕНИЕ ЖИЛЬЯ ДЛЯ СЕМЕЙ ПОГИБШИХ И ИНВАЛИДОВ  АТО

Эти средства появились благодаря увеличению государственных поступлений в столичный бюджет

С увеличением государственных поступлений в общий фонд столичного бюджета стало возможным направить дополнительные средства на строительство (приобретение) жилья для семей погибших военнослужащих и участников Антитеррористической операции, ставших инвалидами I и II группы. Главой горгосадминистрации подписано соответствующее распоряжение.

- Кроме социальной поддержки и улучшения материального обеспечения, необходимо думать и о жилищных условиях людей, рискующих своей жизнью ради нас, - отметил руководитель аппарата горгосадминистрации Владимир Бондаренко. - В начале года 92 семьи погибших участников АТО получили земельные наделы. Еще 50 таких семей оформляют землеустанавливающую документацию. Но «закадром» остались люди, утратившие конечности в результате ранений в зоне боевых действий. Согласованные действия города и государства помогли направить 53 миллиона гривен на приобретение ряда квартир для этой категории людей.

Напомним, что поддержка участников АТО и членов семей погибших в этой зоне осуществляется за счет столичного бюджета в рамках комплексной социальной программы «Турбота» на 2016-2018 годы". В частности, летом Киевсовет решил компенсировать затраты на коммуналку для семей погибших участников АТО, проживающих не по месту регистрации. Недавно горсовет утвердил решение повысить в 10 раз уровень материальной помощи семьям погибших и компенсаций за установку памятных знаков. Кроме того, Киевсовет внес изменения в бюджет на текущий год, направив 280 миллионов гривен на покупку жилья для участников АТО, членов семей Небесной сотни и потерпевших в результате аварии на ЧАЭС.

Центр помощи участникам Антитеррористической операции при горгосадминистрации действует в помещении столичной мэрии: улица Крещатик, 36, каб. 115. Контактные телефоны: (044) 202−76−93; (067) 242−37−18. Детальнее узнать о своих правах на льготы и выплаты киевляне-участники АТО могут на сайте http://kievcity.gov.ua/content/dopomoga-uchasnykam-ato.html.

Факты и комментарии. – 2016. – 13 дек. – С. 11.

 

 Для сімей загиблих військо-вослужбовців та інвалідів АТО містом додатково виділено 53 млн грн. Ці кошти підуть на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, а також інвалідів І-ІІ групи, які брали безпосередню участь у антитерористичній операції. Столична влада робить все можливе, аби учасники АТО та їхні родини щодня відчували підтримку. На початку року 92 родини загиблих учасників АТО отримали земельні ділянки. Ще для 50 таких родин землевпорядна документація вже у процесі розробки… Всебічна підтримка учасників Ато відбувається за рахунок столичного бюджету, в рамках міської комплексної програми «Турбота» на 2016-2018 роки. Зокрема в липні Київрада ухвалила рішення щодо компенсації витрат на житлово-комунальні послуги для сімей загиблих учасників АТО та для учасників АТО, які проживають не за місцем реєстрації. Також тривало оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції до 7 років у супроводі одного дорослого. Нещодавно Київрада ухвалила рішення про підвищення у 10 разів рівня матеріальної допомоги родинам загиблих та компенсації за встановлення пам’ятних знаків.

 Вечірній Київ . – 2016. – 1 груд. – С. 4.

 

ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВИПЛАТЯТЬ ПО 500 і 750 ГРИВЕНЬ

Окремі категорії соціально незахищених верств населення Києва, в тому числі внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку і фактично проживають в столиці, з нагоди Дня захисника України отримають одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу. 

Матеріальна допомога буде надана на підставі розпорядження КМДА № 964 від 06.10.16. Її отримають 20 426 киян.

Виплати будуть здійснюватися за рахунок коштів, передбачених міською цільовою програмою "Турбота. Назустріч киянам на 2016-2018 роки".

Всього з місцевого бюджету соціально незахищеним киянам буде виплачено 15,268 млн. гривень.

Допомога в розмірі 750 гривень отримають:

кияни, члени сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтв, контузій чи інших ушкоджень здоров'я, отриманих під час участі в масових акціях громадянського протесту в Україні з 21 листопада 2013 до 21 лютого 2014 за євроінтеграцію і проти режиму Януковича, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народові, виявлені під час Революції гідності;

неповнолітні діти у віці до 18 років, смерть батьків-киян яких пов'язана з участю в масових акціях громадянського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013 до 21 лютого 2014;

кияни, які отримали важкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях громадянського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013 до 21 лютого 2014;

кияни-учасники антитерористичної операції.

Допомога в розмірі 500 гривень отримають кияни, члени сімей осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при безпосередній участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та члени сімей киян, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при безпосередній участі в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення.

Особи, одночасно належать до окремих категорій, отримають одну виплату в більшому розмірі.

Нагадаємо, що 5 березня 2015 року Верховна Рада підтримала законопроект № 2187 Президента України Петра Порошенка, де пропонується зробити День захисника України (14 жовтня) державним святом і вихідним днем.

 

Читайте: 14 жовтня - День захисника України

14 жовтня - православне свято Покрови Святої Богородиці. Покрова була одним з головних свят українського козацтва, яке вважало Богородицю своєю покровителькою. Також традиційно вважається, що саме на Покрову в 1942-му році була створена Українська повстанськаармія. Тому цей день вважають і Днем козацтва, і Днем УПА.

 

КО ДНЮ ЗАЩИТНИКА УКРАИНЫ ВЫПЛАТЯТ ПО 500 и 750 ГРИВЕН

Отдельные категории социально незащищенных слоев населения Киева, в том числе внутренне перемещенные лица, которые находятся на учете и фактически проживают в столице, по случаю Дня защитника Украины получат одноразовую адресную социальную материальную помощь.

Материальная помощь будет предоставлена на основании распоряжения КГГА № 964 от 06.10.16. Ее получат 20 426 киевлян.

Выплаты будут осуществляться за счет средств, предусмотренных городской целевой программой "Забота. Навстречу киевлянам на 2016-2018 годы".

Всего из местного бюджета социально незащищенным киевлянам будет выплачено 15,268 млн. гривен.

Помощь в размере 750 гривен получат:

  • киевляне, члены семей лиц, погибших или умерших вследствие ранений, увечий, контузий или иных повреждений здоровья, полученных во время участия в массовых акциях гражданского протеста в Украине с 21 ноября 2013 до 21 февраля 2014 за евроинтеграцию и против режима Януковича, которым посмертно присвоено звание Герой Украины за гражданское мужество, патриотизм, героическое отстаивание конституционных принципов демократии, прав и свобод человека, самоотверженное служение украинскому народу, обнаруженные во время Революции достоинства;
  • несовершеннолетние дети в возрасте до 18 лет, смерть родителей-киевлян которых связана с участием в массовых акциях гражданского протеста, состоявшихся в период с 21 ноября 2013 до 21 февраля 2014;
  • киевляне, которые получили тяжелые телесные повреждения во время участия в массовых акциях гражданского протеста, состоявшихся в период с 21 ноября 2013 до 21 февраля 2014;
  • киевляне-участники антитеррористической операции.

Помощь в размере 500 гривен получат киевляне, члены семей лиц, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, контузии или увечья, полученных при непосредственном участии в антитеррористической операции, обеспечении ее проведения и члены семей киевлян, которые погибли (пропали без вести) или умерших вследствие ранения, контузии или увечья, полученных при непосредственном участии в антитеррористической операции или обеспечении ее проведения.

Лица, одновременно относящиеся к нескольким категориям, получат одну выплату в большем размере.

Напомним, что 5 марта 2015 года Верховная Рада поддержала законопроект

№ 2187 Президента Украины Петра Порошенко, где предлагается сделать День защитника Украины (14 октября) государственным праздником и выходным днем. 

Читайте: 14 октября - День защитника Украины

14 октября - православный праздник Покрова Святой Богородицы. Покрова была одним из главных праздников украинского казачества, которое считало Богородицу своей покровительницей. Также традиционно считается, что именно на Покрову в 1942-м году была создана Украинская повстанческая армия. Поэтому этот день считают и Днем казачества, и Днем УПА.

http://kievvlast.com.ua/news/ko_dnju_zashhitnika_ukraini_pochti_205_tis_kievljan_poluchat_materialnuju_pomoshh44444.html

Сегодня: киев. вып. – 2016. – 10 окт. – С. 8.

 

КОШТОМ КИЄВА ВІДПОЧИЛИ ПОНАД 8000 ДІТЕЙ

Столиця найкраще профінансувала літнє оздоровлення

Ольга ХАРЧЕНКО

«Цьогоріч Київ посів перше місце за показниками фінансування літнього оздоровлення та відпочинку дітей міста, виділивши понад 45 млн 360 тисяч гривень. За ці кошти ми оздоровили 5632 дитини та направили на відпочинок - 2572 дитини. Ми вдячні всім причетним, особливо керівникам груп, медикам, директорам закладів за пророблену роботу, увагу та любов, якою вони оточили наших маленьких киян», - повідомила заступник голови Київської міської держаної адміністрації Ганна Старостенко, передає kievcity.gov.ua. За словами заступника голови КМДА, особливу увагу міська влада звернула на забезпечення відпочинком дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (забезпечено відпочинок та оздоровлення для 507 дітей); дітей з багатодітних родин (2250 дітей); дітей загиблих та учасників АТО (513 дітей); дітей, які перебувають на диспансерному обліку (1194 дітей). Цього року також було оздоровлено понад три тисячі обдарованих дітей, творчих колективів та спортивних команд.

День. – 2016. – 27 верес. – С. 2.

 

У КИЄВІ ПІЛЬГОВИКАМ ПРОДОВЖИЛИ БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОЇЗД У МЕТРО ДО КВІТНЯ 2017 РОКУ

Пільговики столиці зможуть безкоштовно їздити в метро з «Карткою киянина» до квітня 2017 року, так як на засіданні постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку затвердили зміни до міської програми «Турбота. Назустріч киянам »на 2016-2018 роки", повідомили в Київраді. Нагадаємо, раніше міськрада надала право безкоштовно їздити за «Карткою киянина» в столичній підземці до 1 жовтня 2016 року. Після визнання неплатоспроможним банку «Хрещатик», який випустив «Картку киянина», її стали переоформляти через «Ощадбанк». Однак на сьогодні нові картки отримала лише третина користувачів. Щоб уникнути напруги, міська влада продовжилатермін обміну карток в будь-якому відділенні «Ощадбанку». Для цього потрібно безпосередньо звернутися до фінустанови, скористатися контакт-центром (044-363-01-33; 0-800-210-800) або зареєструватися на сайті (http://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/ Kiev + Card /). Ще півроку, запевнили в Київміськдержадміністрації, в метро можна користуватися як старої «Карткою киянина», так і посвідченням пільговика.

Процес переоформлення картки в «Ощадбанку» триває три-чотири тижні, тому в КМДА радять не відкладати процедуру в довгий ящик.

 

 В КИЕВЕ ЛЬГОТНИКАМ ПРОДЛИЛИ БЕСПЛАТНЫЙ ПРОЕЗД В МЕТРО ДО АПРЕЛЯ 2017 ГОДА

Льготники столицы смогут бесплатно ездить в метро с «Карточкой киевлянина» до апреля 2017 года, так как на заседании постоянной комиссии Киевсовета по вопросам бюджета и социально-экономического развития утвердили изменения в городскую программу «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки", сообщили в Киевсовете.

Напомним, ранее горсовет предоставил право бесплатно ездить по «Карточке киевлянина» в столичной подземке до 1 октября 2016 года. После признания неплатежеспособным банка «Хрещатик», который выпустил «Карточку киевлянина», ее стали переоформлять через «Ощадбанк». Однако на сегодня новые карточки получила лишь треть пользователей.

Чтобы избежать напряжения, городские власти продлили срок обмена карточек в любом отделении «Ощадбанка». Для этого нужно напрямую обратиться в финучреждение, воспользоваться контакт-центром (044−363−01−33; 0−800−210−800) или зарегистрироваться на сайте (http://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/Kiev+Card/).

Еще полгода, заверили в Киевгоргосадминистрации, в метро можно пользоваться как старой «Карточкой киевлянина», так и удостоверением льготника.

Процесс переоформления карточки в «Ощадбанке» длится три-четыре недели, поэтому в КГГА советуют не откладывать процедуру в долгий ящик.

Факты и комментарии. – 2016. – 15 сент. – С.1.

 

ДІТИ-СИРОТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ  ОТРИМУВАТИМУТЬ 1000 грн. ЩОМІСЯЦЯ

 Діти з інвалідністю, які мають статус дітей-сиріт та влаштовані у сімейні форми виховання, отримуватимуть додаткову матеріальну допомогу

Відповідне розпорядження підписав міський голова Києва Віталій Кличко, повідомляє КМДА.

Так, у розмірі 1000 грн щомісячну допомогу виплачуватимуть дітям-інвалідам, які мають статус дітей-сиріт та виховуються у прийомних сім’ях або дитячих будинках сімейного типу.

Вихованці названих батьків чи дитбудинків сімейного типу, що мають інвалідність, одержуватимуть щомісячну допомогу в сумі 850 гривень. Надання матеріальної допомоги в межах видатків окремим малозахищеним категоріям населення забезпечуватиметься з коштів, передбачених у бюджеті столиці на 2016 рік на виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам».

 Вечірній Київ. – 2016. – 12 трав. – С. 2.

 

МІСТО НАДАЛО ЧОРНОБИЛЬЦЯМ 10 НОВИХ КВАРТИР

Мер Києва Віталій Кличко разом із високопосадовцями взяв участь у церемонії покладання квітів до меморіального кургану «Героям Чорнобиля» з нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

- Сьогодні ми вшановуємо пам’ять ліквідаторів страшної аварії, які ціною власного здоров’я і життя боролися із наслідками техногенної катастрофи, що сталася рівно 30 років тому під Києвом. Ми повинні пам’ятати героїв, які захистили нас від смертельної загрози. І ми робимо все, щоб допомогти постраждалим від цієї страшної трагедії, – зауважив Київський міський голова.

Незважаючи на те, зауважив Віталій Кличко, що уряд не заклав у бюджет грошей на забезпечення житлом чорнобильців, столична влада профінансувала цю програму за кошти міського бюджету.

- До 30-х роковин Чорнобильської катастрофи місто надало чорнобильцям 10 нових квартир за рахунок міської програми «Турбота», – підкреслив Віталій Кличко.

Вечірній Київ. – 2016. – 28 квіт. – С. 2

 

На 2016-2018 КИЇВ ВИДІЛИВ  7,8 млн грн НА АДРЕСНУ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ МАЛОЗАХИЩЕНИМ КИЯНАМ

12,6 тисячі малозахищених киян, які опинились у складних життєвих обставинах, отримають одноразову адресну матеріальну допомогу на загальну суму 7,8 мільйони гривень. Такий показник затверджено міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам», що розрахована на 2016-2018 роки.   

Грошову допомогу громадяни зможуть отримати після відповідних звернень до районних держадміністрацій чи безпосередньо до Департаменту соціальної політики. Розмір одноразової виплати, залежно від ситуації, передбачено на рівні від 200 до 2500 гривень. 

Крім того, одноразова адресна матеріальна допомога надаватиметься й до свят: від 140 до 350 грн – на Великдень, 300 грн – до 30-річчя Чорнобильської катастрофи, від 140 до 350 грн – до Дня Конституції та до Дня Незалежності, від 200 до 550 грн – до 71-річниці закінчення Другої світової війни, від 500 до 1000 грн – до Дня захисника України.

Одним із важливих заходів програми також є забезпечення безкоштовним харчуванням, продуктовими наборами та миючими засобами малозабезпечених одиноких громадян, осіб з низьким рівнем доходів та інвалідів з психічними захворюваннями (у розмірі 9,3 мільйони гривень).

Передбачено й асигнування в розмірі 1,8 мільйони гривень на надання адресної матеріальної допомоги студентам із числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей на навчання у вищих навчальних закладах, які вони зможуть обрати за власним бажанням.

http://vechirniykiev.com.ua/news/kyiv-vydilyv-78-mln-hrn-na-adresnu-materialnu-dopomohu-malozakhyshchenym-kyyanam

  Вечірній Київ. – 2016. – 21 квіт. – С. 2;

 Факты и комментарии. – 2016. – 16 марта. – С. 12.

 

КАЖДОМУ РЕБЕНКУ ИЗ СЕМЕЙ ГЕРОЕВ НЕБЕСНОЙ СОТНИ, ПРОЖИВАЮЩИХ В СТОЛИЦЕ, ЕЖЕМЕСЯЧНО БУДУТ ВЫПЛАЧИВАТЬ ПО ТРИ ТЫСЯЧИ ГРИВЕН

Городской программой «Турбота. Назустріч киянам» утвержден размер материальной помощи малообеспеченным гражданам…

Одним из важных пунктов программы является обеспечение бесплатным питанием, продуктами и моющими средствами малообеспеченных одиноких граждан, людей с низкими доходами, инвалидов с психическими заболеваниями. На это выделено 9,3 миллиона гривен. А на обучение студентов (вуз они выбирают по своему усмотрению) из числа детей-инвалидов, сирот и ребят из малообеспеченных семей предусмотрено 1,8 миллиона гривен.

Для дополнительной защиты отдельных малообеспеченных граждан, киевлян-участников АТО и членов их семей, родных героев Небесной сотни, а также для медицинской и трудовой реабилитации людей с инвалидностью выделено на три года 2 миллиарда 935 миллионов гривен (на нынешний год - свыше миллиарда гривен).

Для киевских 27 семей героев Небесной сотни, где воспитываются 12 детей до 18 лет, ежегодная материальная помощь составляет 2,5 тысячи гривен, а ежемесячная денежная компенсация (от 340 до 1 083 гривен) сможет покрывать почти половину стоимости жилищно-коммунальных услуг. На эти нужды в бюджете заложено 350 тысяч гривен. Каждый ребенок из семей героев Небесной сотни будет получать ежемесячно по три тысячи гривен. В целом на поддержку таких семей из столичной казны в текущем году решено выделить более миллиона гривен.

Кроме того, сейчас разрабатывается дополнительный порядок выплат помощи в виде частичной компенсации членам семей погибших киевлян-участников АТО.

Напомним, что в Киеве проживают около 780 тысяч пенсионеров и 140 тысяч получателей разных видов госпомощи.

Факты и комментарии. – 2016. – 16 марта. – С. 12.

 

МІСЬКА ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА  «ТУРБОТА.  НАЗУСТРІЧ КИЯНАМ»

 на 2016-2018 роки була ухвалена

12,6 тисячі малозахищених киян, які опинились у складних життєвих обставинах, отримають одноразову адресну матеріальну допомогу на загальну суму 7,8 мільйони гривень. Такий показник затверджено міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам», що розрахована на 2016-2018 роки.   

Грошову допомогу громадяни зможуть отримати після відповідних звернень до районних держадміністрацій чи безпосередньо до Департаменту соціальної політики. Розмір одноразової виплати, залежно від ситуації, передбачено на рівні від 200 до 2500 гривень. 

- На жаль, кількість осіб, які опинились у складних життєвих обставинах і звертаються за допомогою, має тенденцію до збільшення. Програма дасть можливість підтримати дану категорію людей у сьогоднішній важкий час, – констатував директор Департаменту Юрій Крикунов.

Крім того, одноразова адресна матеріальна допомога надаватиметься й до свят: від 140 до 350 грн – на Великдень, 300 грн – до 30-річчя Чорнобильської катастрофи, від 140 до 350 грн – до Дня Конституції та до Дня Незалежності, від 200 до 550 грн – до 71-річниці закінчення Другої світової війни, від 500 до 1000 грн – до Дня захисника України.

Одним із важливих заходів програми також є забезпечення безкоштовним харчуванням, продуктовими наборами та миючими засобами малозабезпечених одиноких громадян, осіб з низьким рівнем доходів та інвалідів з психічними захворюваннями (у розмірі 9,3 мільйони гривень).

Передбачено й асигнування в розмірі 1,8 мільйони гривень на надання адресної матеріальної допомоги студентам із числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей на навчання у вищих навчальних закладах, які вони зможуть обрати за власним бажанням.

http://vechirniykiev.com.ua/news/kyiv-vydilyv-78-mln-hrn-na-adresnu-materialnu-dopomohu-malozakhyshchenym-kyyanam

 Хрещатик. – 2016. – 4 берез. – С. 1.