НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Вечір-спомин про Місто нашого дитинства

01-06-2016 У рамках клубу бібліотекарів у читальній залі бібліотеки в атмосфері затишку і комфорту, при світлі настільної лампи з вишуканим абажуром і ледь чутні звуки друкарської машинки, відбувся вечір-спомин про Місто нашого дитинства.

Знання минулого - ключ до розуміння сучасного і майбутнього. Людина, яка не знає і не любить минулого, не має майбутнього. Потрібно оглядатись назад, щоб краще бачити вперед. Саме це мали на меті співавтори та видавці книги «Щоб жити. Розуміючи Київ» - щиро, з перших вуст розповісти про життя киян в різні періоди ХХ століття.

Про те, яким був Київ, його життя, атмосферу, дух розповіли народна артистка України, лауреат Шевченківської премії Лариса Кадочнікова, заслужений тренер СРСР, президент Ліги професіоналів боксу України Михайло Зав’ялов, доктор технічних наук Євгеній Рой. Спомини супроводжувалися демонструванням фотоматеріалів про Київ різних років – від довоєнних 30-х  та важкі повоєнні роки.

Олена Гураль, яка є співавтором книги «Містичний лабіринт Сержа Лифаря», розповіла про невідомі досі факти з життя Сержа Лифаря київського періоду та поділилася планами роботи над новою книгою про славетного киянина. Нові книги видавництва «Мистецтво» презентувала  його головний редактор  Ніна Прибєга.

Музичну частину вечора представляли відомі київські барди - Анатолій Лемиш та Ірина Карпінос.

Бібліотека дякує видавцям Івану та Ігорю Степуріним, письменнику Міті Хопті за презентацію книги про наш  прекрасний і величний Київ та подаровані 154 примірники книги  для публічних бібліотек Києва.

Незабаром кияни та гості столиці зможуть ознайомитися з цією надзвичайно цікавою книгою-спомином  двадцяти двох авторів - найстарших киян міста.