НОВИНИ ТА ПОДІЇ

«Невідомий Гайдн»

29-05-16 «Невідомий Гайдн»  - така тема засідання музичного клубу "Душа, освячена музикою", на яку завітали  шанувальники класичної музики та користувачі бібліотеки, щоб отримати насолоду від спілкування з  відомим  музикознавцем, професором  Міжнародної академії управління персоналом Олександром Пустовітом.

Цього разу учасники клубу познайомились з представником віденської класичної школи, одним з основоположників таких музичних жанрів, як симфонія і струнний квартет, музичною спадщиною великого австрійського  композитора - Франца Йозефа  Гайдна.

Олександр Пустовіт доніс до слухачів думку, що Гайдн вів життя, наповнене працею, але як справжній син свого століття він ніколи не знав смутку й не нарікав на долю. У всьому він знаходив світлі сторони, був переконаний, що читання, музика, спілкування з дітьми і друзями цілком можуть створити ілюзію щастя, якої так потребує кожен. Музика Гайдна ідеально передає цю «філософію радості» і найчастіше спирається на музику світського дозвілля, пов'язану з найщасливішими хвилинами буття – про все це учасники клубу дізналися того вечора.

По закінченню слухачі мали можливість поринути в світ музики, в світ Парижських,  Лондонських, Оксфорських симфоній.