НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Театральний відеолекторій "Видатні вистави ХХ століття"

30-05-2016 У відділі мистецтв працює театральній відеолекторій "Видатні вистави ХХ століття" для студентів І курсу акторського факультету Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого (майстерня народного артиста України, професора Миколи Рушковського).

Протягом учбового року студенти познайомилися з найкращими взірцями режисерського і акторського мистецтва. Зустрічі провели театрознавці: завідувач літературної частини Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки Борис Куріцин і завідувач відділу мистецтв Леонід Криворучко.

28 травня відбулася остання у цьому учбовому році зустріч. Художній керівник курсу Микола Рушковський, викладачі заслужений артист України Ігор Славинський, Наталя Кудрявцева, Юрій  Лезенгевич щиро подякували бібліотеці і висловили думку, що під її дахом відбувалося найцінніше в навчанні - справжнє знаймство з мистецтвом театру.

У вересні з початком нового навчального року театральний відеолекторій відновить роботу. Тепер його відвідувачами стануть студенти вже ІІ курсу акторського факультету.