НОВИНИ ТА ПОДІЇ

«Загадковий і невідомий Київ» - до Дня столиці

27-05-2016 У відділі  краєзнавчої літератури та бібліографії відбувся захід, присвячений  Дню Києва.  Гостями відділу були студенти Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона  Макаренка.

Завідувач відділу Н. Б. Грищенко  розповіла  про історію святкування Дня Києва, повідомила про особливості відзначення свята в столиці у нинішньому році.

День Києва – черговий привід згадати славетне минуле нашого міста. Тож  учасники заходу  з  цікавістю і задоволенням   здійснили   віртуальну  мандрівку «Київ 100 років тому». На старовинних фото помилувались мальовничими краєвидами Дніпровських схилів, затишними вулицями  та площами історичного центру, овіяними  подихом історії.  

Гра-вікторина «Київ: минуле та сьогодення» виявила неабияку обізнаність  студентів з історії Києва, культури та архітектури столиці. Студенти  відповідали на питання вікторини  про найцінніші історико-архітектурні пам'ятки - Софійський собор, Золоті Ворота, Михайлівський Золотоверхий собор, життя та діяльність Київських князів, впізнавали  куполи  Києво-Печерської  лаври,   Золоті ворота та Андріївський Узвіз,   архітектурні родзинки сучасного Києва  та ін. Переможці були нагороджені солодощами.

До заходу відкрилась книжкова виставка  «Вічне місто на схилах Дніпра», де представлені книги, фотоальбоми про минуле і сучасне життя столиці.