НОВИНИ ТА ПОДІЇ

«Бібліотечний піар та ефективні зв’язки з медіа для сучасних бібліотек»

26-05-2016 Семінар-тренінг, що відбувся у бібліотеці, проведено з метою навчити бібліотечних працівників правильно подавати інформацію про свої ресурси і послуги та грамотно організовувати роботу з представниками засобів масової інформації для забезпечення якомога ширшого її розповсюдження (сегмент PR, який займається співпрацею з журналістами – це MR (англ. media relations), побудова відносин із засобами масової інформації).

Успішним досвідом роботи з регулярної співпраці з журналістами для висвітлення послуг та ініціатив сучасних бібліотек Хмельницького піар-офісу поділилася з представниками публічних бібліотек міста директор Хмельницької міської ЦБС Козицька Тамара Степанівна. Вона є також керівником Хмельницького піар-офісу сучасних бібліотек, що за результатами  Всеукраїнського конкурсу «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек» є найкращим піар-офісом України.

Під час тренінгу розглянуто методи привернення уваги медіа до теми сучасної бібліотеки, побудови ефективних відносин з журналістами, формати подачі інформаційної «страви» журналістам. Приділено увагу методиці складання меседжів, прес-анонсів, прес-релізів та розробці медіа-плану. Надано практичні поради з  визначення цільових аудиторій бібліотеки та підготовки для них дієвих меседжів. Учасники семінару отримали практичні поради як правильно давати інтерв’ю журналістам.  

Учасники семінару високо оцінили високу професійну компетентність тренера, особливу харизму, уміння мотивувати та надихати аудиторію. Тож варто сподіватися, що в інформаційному просторі суттєво збільшиться кількість якісних публікацій про інноваційну діяльність публічних бібліотек Києва.