НОВИНИ ТА ПОДІЇ

«Провулками Кудрявця – від урочищ до зірок» - прогулянка відбулася

23-05-2016 Все більшої популярності серед киян набувають  безкоштовні пішохідні місцево-оглядові  прогулянки столицею, що проводяться  в рамках проекту УБА "Як тебе не любити, Києве мій?" 

20 травня відбулася  чергова, уже знайома киянам пішохідна прогулянка «Провулками Кудрявця – від урочищ до зірок». Гідами по прогулянці традиційно були закохані в рідне місто та в свою справу  екскурсоводи Ліги екскурсоводів  міста Києва Людмила  Шевченко та Анна Налєскіна. 

Кінцевим пунктом екскурсії став відділ краєзнавчої літератури та бібліогорафії Публічної   бібліотеки  імені Лесі Українки для дорослих міста Києва,  де завідувач відділу Надія Грищенко ознайомила присутніх  з інформаційним потенціалом відділу, продемонструвала присутнім сайт бібліотеки, зокрема розділ «Київська панорама» та блоги відділу.                                                  

Далі на гостей чекала зустріч  з поетом, києвознавцем та композитором Олександром  Різником,  який представив присутнім свій кліп, присвячений Києву та познайомив зі своєю чудовою піснею  про рідне місто,   що прозвучала напередодні святкування Дня Києва.