НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ОСББ – переваги та ризики

19-03-2016 Закон України від 14.05.2015 № 417-VIII "Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку" вступає в дію 1 липня 2016 року та торкнеться кожного киянина, що проживає в багатоквартирному будинку. Мешканцям багатоквартирних будинків потрібно визначитися, як вони будуть обслуговувати свій житловий будинок після 1 липня. Є кілька шляхів: перший - створення ОСББ, другий - вибір керуючої компанії, третій - міська влада на конкурсній основі вибирає нам виконавця послуг.

Про це йшла мова під час уже другої зустрічі мешканців навколишніх багатоквартирних будинків із представниками ініціативної групи по створенню ОСББ, що відбулася 19 березня у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії. Обговорювалась послідовність дій співвласників багатоквартирних будинків при створенні ОСББ, про підводні камені, на які можуть наштовхнутися нові ОСББ і як їх обійти та багато ін.

У членів зібрання було багато запитань до представників ініціативної групи: зустріч, по-суті, відбулась у формі "запитання-відповідь" і тривала більше двох години.