НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Зустріч із письменником Андрієм Курковим

16-03-2016 У відділі літератури іноземними мовами 14 березня відбулася зустріч із відомим українським письменником Андрієм Курковим. Аудиторію зустрічі склали студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Письменник із світовим ім’ям, твори якого у перекладі на 35 мов вийшли друком у 65-ти країнах світу, почав зустріч із розповіді про своє дитинство, батьків, які у 60-х роках переїхали з Ленінграда до Києва, назвавши кожну київську адресу, де він мешкав з дитинства і дотепер.

Слухачам було цікаво дізнатися про перший твір, написаний у дошкільному віці, про те, як молодий письменник домагався публікації своїх творів в Україні та за кордоном. Звичайно ж, пан Курков представив кілька своїх творів, зокрема розповів про історію створення та зміст романів «Остання любов президента», «Садівник з Очакова» та «Бікфордів світ».

Розповідь письменника викликала неабияку зацікавленість аудиторії, він дав відповіді на численні запитання, зокрема щодо творчих планів, ставлення членів родини до його творчості тощо. Зустріч пройшла у невимушеній, дружній атмосфері та виявилася цікавою і корисною для всіх її учасників.

Колектив відділу та учасники заходу складають щиру подяку шановному Андрію Юрійовичу!