НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Презентація книг, виданих коштом міста

02-03-2016 Сьогодні у приміщенні Національної спілки письменників України (вул. Банкова, 2) відбулося чергове засідання міського Клубу бібліотекарів, що було присвячене презентації книг, виданих коштом міста.

Минулого року київська влада в рамках програми «Київ інформаційний» на підтримку книговидання в столиці виділила 400 тис. грн.

При Публічній бібліотеці імені Лесі Українки влітку минулого року працювала експертна рада по відбору рукописів молодих київських авторів до друку. Усього надійшло 55 рукописів, поданих авторами для конкурсного відбору. За результатами опрацювання експертна рада рекомендувала членам Видавничої ради до обговорення 25 поданих творів. Крім цих рукописів, члени Видавничої ради додали до списку голосування інші твори, що, на їхню думку, могли б зацікавити столичних читачів. Усього до листа голосування було відібрано 38 рукописів. До друку представлено книги 15 авторів:

1. Юрій Сорока. Зустрінемося в Києві. Проза, есеїстика.

2. Марія Косян. Коли у місті N дощить. Повісті. Оповідання.

3. Марина Варич. Сьоме пророцтво Семираміди. Роман, оповідання.

4. Марина Єщенко. Поговори зі мною. Оповідання.

5. Тетяна Синьоок. Сіра веселка. Оповідання.

6. Наталя Куліш. Танок самотнього метелика. Оповідання.

7. Світлана Єременко. Терикони під літаком. Оповідання.

8. Іолана Тимочко. Спалах. Роман.

9. Таня-Марія Литвинюк. МістаМи.

10. Віктор Коврей. Коли ще люди говорили.

11. Сергій Феодосьєв. Життєвий крах професора Черненка.

12. Наталія Проців (Тала Пруткова) Дівчинка з папірусом.

13. Олена Довгаленко. Усі фарби життя.

14. Оксана Расулова. Кілометри на продаж.

15. Марина Миколаєнко. Танго в твоєму вікні.

Потенціал молодих київських авторів, які сьогодні презентували свої твори – Сергія Феодосьєва, Олени Довгаленко, Наталі Куліш - потужний, презентації - надзвичайно цікаві.

Усі книги, що видано за підтримки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),  дивіться в електронному каталозі нашої бібліотеки та отримуйте у безоплатне користування у найближчій до вас бібліотеці.