НОВИНИ ТА ПОДІЇ

День інформації у відділі літератури іноземними мовами

12-02-2016 Цей комплексний інформаційний захід, що включив екскурсію по відділу, презентацію ресурсної бази для вивчення іноземних мов, зокрема англійської, огляд періодичних видань іноземними мовами, перегляд англійського фільму мовою оригіналу, віртуальну подорож Великобританією, проведено 12 лютого  для учнівської молоді Русанівки. Такі заходи проводитимуться відділом регулярно.

2016 рік оголошено в Україні Роком англійської мови. Україна знаходиться серед країн з одним із найнижчих рівнів знання англійської мови, що є суттєвим бар’єром для жителів нашої країни в переорієнтуванні на цінності західного світу.

Відповідно до індексу володіння англійською мовою (EF EPI), Україна знаходиться на 44-му місці (серед 63 країн) по володінню англійською, що відповідає низькому рівню. Найкраще англійською, згідно даного рейтингу, володіють у 7-ми європейських країнах: Данії, Нідерландах, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Польщі та Австрії.

Той факт, що 2016 рік оголошено в Україні роком англійської мови, є дуже важливим, оскільки існує взаємозв’язок між рівнем володіння англійською мовою і рівнем життя, а також доходами населення.

Відділ літератури іноземними мовами має у своїх фондах  багату  колекцію книг не лише англійською, а й німецькою, польською, французькою, чеською, іспанською, угорською, болгарською, румунською, сербською та іншими мовами, підручники та словники східними мовами. Тож запрошуємо усіх бажаючих вивчати іноземні мови скористатися унікальною можливість безплатно опанувати будь-яку із мов, користуючись послугами відділу.