НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Відзначаємо 170-річчя від дня народження видатного українського драматурга І.К. Карпенка-Карого

01-10-2015 У відділі мистецтв відбувся театральний вечір, присвячений 170-річчю від дня народження видатного українського драматурга, актора та театрального діяча І.К. Карпенка-Карого. Відкрив програму вечора своїм виступом лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений артист України Петро Панчук.

Усі присутні отримали величезне задоволення від неповторного, надмайстерного відтворення ним манер розмови та побутових сцен знайомих йому з дитинства людей, так схожих на образи героїв п'єс І.К. Карпенка-Карого.

На вечорі виступили також кандидат мистецтвознавства Наталя Єрмакова, яка проаналізувала внесок І.К. Карпенка-Карого у розвиток українського театру, та заслужений діяч мистецтв України Андрій Лягущенко. Він, зачитуючи фрагменти листів І.К. Карпенка-Карого, провів паралелі між проблемами, порушеними в них, із проблемами нашого сьогодення.

У відділі експонується розгорнута книжково-ілюстративна виставка, присвячена життю і творчості видатного драматурга, яка триватиме до кінця жовтня. Запрошуємо до перегляду.