НОВИНИ ТА ПОДІЇ

«Казки для дорослих та дітей». У прямому етері — Марія Солтис-Смирнова

21-10-2020  Відбувся прямий етер з письменницею-казкаркою Марією Солтис-Смирновою. Перед підписниками Facebook-сторінки бібліотеки виступила гостя із невеликого містечка Вараш Рівненської області. Вона розказала про свою творчість, прочитала кілька цікавих, повчальних та добрих казок, а також прозові замальовки для дорослих.

Її герої не лише живуть у казковому світі, а й виховують дітей. Історія Батареєчки, яка шукала контейнер для утилізації батарейок, та пригоди Смітничка у парку вчать малюків поважати довколишній світ і дбати про його екологію. 

 

Пані Марія родом з Прикарпаття. Вона авторка п’яти дитячих книг, пише «дорослу» поезію та прозу. Займається літературою з 2008 року, веде сайт "Світ казки". Публікується в періодичних виданнях і підручниках для молодших школярів.

А ще вона мама двох доньок, голова громадської організації, організатор і ведуча клубу "Казкарики" при дитячій бібліотеці та місцевого осередку "Клубу Анонімних Авторів".

Дивіться прямий етер у записі та слухайте казки Марії Солтис-Смирнової, які покращують настрій та додають позитиву в житті.