НОВИНИ ТА ПОДІЇ

«Невигадані історії у книгах колишнього оперативника». Прямий етер з Віктором Гунішевим

20-10-2020    Відбулася зустріч у прямому етері з письменником та колишнім опреативником карного розшуку Віктором Гунішевим. Бесіду вела модераторка Ірина Костюк.

Пан Віктор почав займатися літературою вже після виходу у відставку, і зараз у його доробку вже п’ять книг: «Курйози та контрасти. З практики опера», «Відставний опер», «Руда сука», «Паромщик», «Мандрівка в минуле рідного Києва».

 

Розмова з гостем розпочалася з розповіді про книгу про життя і побут киян у середині ХХ століття. Автор описує у ній тільки ті історії та факти, свідком яких був сам, тому це надзвичайно жива та правдива книга спогадів. Як купалися в банях, жили в комунальних квартирах, добиралися до Труханового острова, до якого ще не було моста, як у кожному київському дворі були голуб’ятники та сараї…

Але найбільшу частину творчості Віктора Гунішева складають реальні історії з оперативної практики. Ці розповіді різні за тональністю — є курйозні та смішні,  а є серйозні та вдумливі. Але всі вони – життєві, унікальні. Вони цінні не лише як погляд на людську сутність, а і в історичному плані, адже в книгах описується кримінальна реальність Києва за радянських часів та у 1990-роки.

Завдяки величезному життєвому досвіду і гострому розуму Віктор Гунішев має що розповісти читачам, поділитися своїми поглядами на життя, культуру, книги та людей.

Дивіться запис прямого етеру з нашим незвичайним гостем.