НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Народний художник Валерій Франчук. Лекція мистецтвознавця Анатолія Горового

14-09-2020    Сьогодні пройшов прямий етер з мистецтвознавцем Анатолієм Горовим. Мова йшла про народного художника України Валерія Франчука. Валерій Олександрович Франчук — художник (живописець-графік), з 1990 року член Національної спілки художників України. У 1986 році закінчив Київський державний художній Інститут (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури), графічний факультет, майстерню станкової графіки. Наприкінці 90-х Валерій Франчук працював у графічному цеху Київського комбінату монументального-декоративного мистецтва. З 1990 року пан Валерій на творчій роботі. Про художника написано понад 240 публікацій у газетах і журналах України й світу.

 

Під час етеру було продемонстровано редакції картин Валерія Франчука, висловлена думка Анатолія Горового про особливості стилю художника. Розповідь доповнив показ фільму Богдана Браги за сценарієм Анатолія Горового про життєвий і творчий шлях Валерія Франчука.

Валерій Олександрович – цікавий та своєрідний художник, який має свій неповторний стиль, своє бачення і філософське мислення.