НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Презентація бібліографічного покажчика "Замкова гора"

07-08-2020 В прямому етері  відбулася презентація бібліографічного покажчика «Замкова гора». Завідувачка  відділу краєзнавчої літератури та бібліографії Публічної бібліотеки імені Лесі Українки Надія Грищенко познайомила з автором цього видання провідним бібліографом Бібліотеки імені Олександра Грибоєдова ЦБС Подільського району м. Києва – Дар’єю Кононюк.

Надія Грищенко представила автора покажчика, корінну киянку у якості дослідника історії  Києва, познайомивши з  книгами, які написані у співавторстві з  відомим києвознавцем Ігорем Однопозовим. Твори присвячені Пріорці, Куренівці.

Також  Дар’я є екскурсоводом та автором багатьох бібліографічних покажчиків київської тематики.

Авторка розповіла, що спонукало її взятися за складання цього видання, а також в рамках презентації  зосередила увагу  на  походженні назви, на давню та сучасну історію, історичні краєвиди,  що можуть бути корисним джерелом інформації для організації самостійних екскурсій.  Замкова гора відкриває найдавнішу історію Києва. Кожен знаходить тут щось цікаве для себе: містику, релігію, романтику, мальовничі краєвиди… Та мало хто здогадується, що історія Києва, на думку багатьох дослідників, починається саме з цього пагорба! Із Замкової гори! Хочете дізнатися більше? Тоді Вам у нагоді стане  бібліографічний покажчик «Замкова гора». 

В кінці зустрічі учасники прямого етеру побажали Дар’ї Кононюк нових відкриттів та творчого натхнення.