НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Відеовключення презентації збірки Альони Кречик "На перегонах долі"

25-04-2020 У прямому відеовключенні відбулася презентація збірки Альони Кречик "На перегонах долі". Філолог за освітою, викладачка української мови та літератури вона  народилась і виросла на Півдні України, на березі Дніпра, де пройшло її щасливе  дитинство. Природа таврійських  степів, розмаїття  природних барв надихнули її до написання віршів. Перший свій вірш Альона написала у вісім років.  

Згодом, після закінчення вузу працювала понад десять років учителем української мови та літератури, зарубіжної літератури. На її думку, «вірші – то поклик душі». Розпочалась відео зустріч з відкритого, щирого монологу поетеси про народження її нових творів, читання нею власних віршів. Приємні спогади дитинства, спостереження за природою, людьми, сьогочасні події в Україні час від часу надихали її на написання поезій, в яких поетеса не лише виплескує емоції та враження, а й сміливо говорить про сокровенне, відгукується на трагічні події, роздумує і співпереживає. Тому у збірці є вірші про життя, війну, любов, віру, жіноче щастя,  індивідуальні моральні орієнтири, жіночність і справжність…

Лірика Альони Кречик – проста і глибока, сповнена філософського змісту та соціального звучання. У ній відчувається весна та добро, що несуть наснагу і дарують радість світосприйняття.

Нині Альна Кречик мешкає у місті Київ, працює у сфері позашкілля. З 2019 року – член Асоціації письменників України художньо-соціальної літератури.

Кого зацікавила зустріч з  Альоною Кречик, хто прагне отримати насолоду від мелодійного  прочитання віршів поетесою перегляньте це чудове відео.