НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Порядок видачі книжок із відділу абонемента та надання послуг копіювання документів за попереднім замовленням в умовах карантину

Шановні користувачі!

Електронними каналами зв’язку для замовлення книжок з відділу абонемента, які ви можете підібрати онлайн через електронний каталог бібліотеки, є:

  • мобільний зв'язок, Viber, Telegram (оператор Київстар – (068) 384-46-60, оператор МТС Vodafone – (095) 864-03-74);
  • е-пошта відділу абонемента: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • е-пошта бібліотеки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • функція "Надіслати повідомлення" на сторінці бібліотеки у Facebook.

Для замовлення копіювальних послуг можете також телефонувати за номерами (044) 486-03-75 (читальна зала), (044) 486-01-46 (бібліотечна довідка).

Замовлення приймаються щоденно, крім неділі, з 9:00 до 18:00.

Отримати замовлення можна з понеділка по четвер з 12:00 до 18:00, у суботу – з 12:00 до 16:00. 

Якщо бажаєте замовити книжку додому або ж копію публікації, ви маєте усно чи письмово вказати автора, назву/тематику книжки, рік, номер періодичного видання, сторінки для копіювання, а також власне прізвище, ім’я та по батькові, номер бібліотечного квитка. Працівники бібліотеки повідомлять вам номер  замовлення.

По вище вказаних каналах зв’язку можна також звернутися задля первинного запису у бібліотеку та оформлення електронного бібліотечного квитка.

Записи підібраних за замовленням книжок вносяться в електронний формуляр користувача, книжки пакуються в поліетиленові пакети із зазначенням номера замовлення.

Підібрані на замовлення для копіювання матеріали із фонду бібліотеки видаватимуться через вікно видачі. Копії робитимуться у присутності користувача.

Отримати пакет із замовленими книжками, копії документів можна через вікно видачі, що у відділі абонемента, та від фоє (на фасаді приміщення по вул. Тургенєвська, 83-85), вказавши номер замовлення.

Щоб викликати бібліотекаря задля отримання послуги ксерокопіювання та ламінування документів, натискайте на кнопку виклику біля вхідних дверей у фоє бібліотеки.

Книжки залишайте лише в боксі для повернення (біля вхідних дверей у відділ абонемента).

Книжки, які повертають користувачі, відкладаються у коробки із зазначенням дати повернення для 10-денної обсервації.

У випадку перебування на майданчику більше як дві особи, дотримуйтеся дистанції біля вікна видачі (орієнтуйтеся на розмітку). Зверніть увагу, що при отриманні пакета з книжками ви маєте можливість продезінфікувати руки.

Приміщення бібліотеки залишаються зачиненими для відвідувачів.

Про наступні етапи виходу з карантину користувачів бібліотеки буде повідомлено.

З повагою, адміністрація бібліотеки