НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Казки нашого дитинства

02-04-2020 Непохитний олов’яний солдатик, мужня Герда, Гидке каченя, Мизиночка – ці та інші персонажі,  створені найвідомішим данським казкарем Гансом Кристіаном Андерсеном.

2 квітня 1805 року в бідній данській родині народився хлопчик, якому судилося стати  відомим  своїми неймовірно цікавими, повчальними, добрими і веселими, а іноді сумними казками. Діти всього світу зачитувалися ними. При цьому вони вчилися любити, товаришувати, довіряти і, найголовніше, вірити в диво та беззаперечну перемогу добра.

У казках Андерсена добро й любов  перемагають, але інколи його твори залишають легкий смуток і роздуми. Після читання хочеться помовчати, побути наодинці зі своїми почуттями, а потім знову повернутися до книжки. Письменник спеціально нікого не повчає, нічого не проголошує, він просто веде нас по своїй казковій країні й спонукає думати і співпереживати.

Тож недаремно, за ініціативи та ухвалою Міжнародної ради з дитячої книги, в день народження Г. К. Андерсена було започатковано свято дитячої книги. 

Бібліотека пропонує читачам зі свого фонду книжки з улюбленими казками:

Андерсен, Г. К. Найкращі казки Ганса-Крістіана Андерсена : [для дошкільного та молодшого шкільного віку] / Ганс Крістіан Андерсен ; [пер. з англ. Ольги Зозулі ; худож. Ф. Парреньйо]. – Київ : Країна Мрій, 2012. – 271 с. : іл.

Русалочка : казка (з розділенням на склади) : для молодшого шкільного віку / за Г.-Х. Андерсеном ; худож. Т. В. Пліска. – Харків : Пегас, 2005. – 15 с. іл.

По завершенні карантину запрошуємо наших маленьких читачів на гостини  у чарівний край казок.