НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Творча зустріч із поетесою Ніною Шаварською

04-12-2019 У рамках Клубу бібліотекарів м. Києва у Національній спілці письменників України відбулась незабутня зустріч із поетесою Ніною Шаварською.

Ніна Григорівна Шаварська — українська поетеса, яка є членом Національної спілки письменників України, авторкою семи поетичних збірок та лауреаткою міжнародних мистецьких премій імені С. Гулака-Артемовського, В. Симоненка, О. Олеся і міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди. Поетеса також є авторкою та ведучою літературно-мистецьких програм Національної радіокомпанії України – радіо "Культура", а ще — редактором міжнародного журналу "Україна і світ".

Поетеса розповіла бібліотекарям про своє нелегке та цікаве життя, у якому злети і здійснення мрій чергувалися з ударами долі. Присутні зачаровано слухали вірші у виконанні авторки.

Ніна Григорівна відома в колі шанувальників українського слова та пісні. Її твори ваблять щирістю, правдивістю висловів та почуттів, мелодійністю. Мабуть, саме тому чимало поезій Ніни Шаварської покладено на музику та видано компакт-дисками.

На завершення зустрічі звучали пісні на вірші Ніни Григорівни.