НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Творча зустріч із Дарою Корній

25-11-2019 Відбулася зустріч із сучасною українською письменницею, журналісткою Дарою Корній. Вона є авторкою понад десяти романів, більшість з яких стали бестселерами. Перед творчим вечором читачі з таким ентузіазмом розібрали на абонементі твори пані Дари, що бібліотекарям майже не було з чого формувати виставку!
Усі, хто коли-небудь читав твори Дари Корній, знають, що магія та чари – це про її книги. Читачі захоплено розповідають, що романи письменниці сповнені особливого містицизму і змушують зануритися в атмосферу загадкових історій, які вона уміло насичує народними повір’ями та легендами. Матеріалом для своїх книг пані Дара часто обирає реальні події, що задокументовані в старовинних архівах, або ситуації, які траплялися у її житті та житті знайомих. 

Присутні на зустрічі дізналися багато нового про дослідження письменниці "Чарівні істоти українського міфу", яке втілилося у двох книгах – "Духи природи" та "Домашні духи". Ця серія стала результатом наполегливої праці письменниці в дослідженні українських вірувань та покликана привернути увагу наших сучасників до свого коріння. Кожна істота, описана в книзі, має свій паспорт, у якому вказані основні відомості про неї. Крім того, на вечорі можна було за датою народження дізнатися, ким ми є за древнім календарем, а ще – отримати багато позитивної енергії, яку щедро випромінює авторка.