НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Вечір вшанування, присвячений 85-річчю Анатолія Халепо

23-11-2019 Відділом краєзнавчої літератури та бібліографії разом із ГО "Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів" у читальній залі було проведено захід, присвячений 85-річчю видатного історика, екскурсовода та києвознавця Анатолія Халепо.

Патріарх екскурсійної справи в Києві, наставник багатьох поколінь екскурсоводів Анатолій Трохимович – це не просто досвідчений екскурсовод, це талант. Його інтелект, знання і любов до Києва приводять у захват з першої зустрічі…

А.Т. Халепо – один із засновників Київського міського "Клубу туристів" (1959 рік). З 1959 року долучився до екскурсійної справи у товаристві "Знання", а потім і Київського бюро подорожей та екскурсій. Брав участь у створенні нових екскурсій на історичну та архітектурну тематику.

Захід відкрила завідувач відділу Надія Грищенко, яка ознайомила присутніх з біографією Анатолія Халепо. Друзі, колеги, учні та шанувальники захоплено ділилися спогадами та враженнями щодо творчих лекцій та екскурсій, проведених Анатолієм Трохимовичем Халепо протягом життя. Ілюструвало їхні розповіді слайд-шоу зі світлин, наданих дружиною, друзями, колегами.

Захід проходив у неформальній обстановці і залишив у ювіляра та його учасників приємні враження. Ведучими заходу були Надія Грищенко та Н.В. Пирогова ("Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів").

Працівниками відділу підготовлено фотоальбом "Метр унікальних маршрутів Халепо Анатолій Трохимович" з наданих фото та спогадів, привітань та відгуків щодо екскурсій.

У рамках заходу створено виставку "Мій рідний Київ", де представлено екскурсійні маршрути Києва та України.