НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Освітньо-мистецький проєкт "Знай наших"

16-11-2019 Бібліотека радо прийняла у своїх стінах учасників освітньо-мистецького проєкту "Знай наших", що гуртує довкола себе справжніх поборників усього українського.

Цього разу зустріч була присвячена пам’яті про поетів, які словом, а нерідко і ціною власного життя виступали на захист Батьківщини. Гості презентували рядки із творів В. Стуса, О. Теліги, І. Калинця, О. Олеся та багатьох інших справжніх синів і дочок української землі. Окрім того, прозвучали авторські музика та поезія – вони вразили глибиною мистецької думки та  майстерністю виконання. І це невипадково, адже серед учасників вечору – ветерани українсько-російської війни, волонтери, громадські активісти та люди, що переймаються долею України не на словах.

На заході панувала потужна атмосфера, що зарядила нестримним духом боротьби за нашу державність та націю. Оскільки у товаристві однодумців відбувалося невимушене спілкування, то вечір видався теплим і камерним.

Бібліотека щиро вдячна проєкту "Знай наших" і кожному з учасників за чудово підготовлену програму та щирість, з якою були презентовані виступи.

З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі.

Єднаймося довкола українського та завжди пам’ятаймо, якою ціною воно збережене!