НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Зустріч із Василем Горбатюком

12-11-2019 До бібліотеки завітав поет та прозаїк, член НСПУ, директор Хмельницького обласного літературного музею та лауреат багатьох літературних відзнак Василь Горбатюк. Довгоочікуваний гість прибув із Хмельницька, аби презентувати інформацію про свій край.

Довгий час досліджуючи історію Поділля, краєзнавець підняв багато архівів, що дозволило йому створити художньо-документальний роман "Слово і меч", присвячений постаті Павла Богацького, письменника, отамана Коша охорони республіканського ладу УНР, редактора і видавця журналу "Українська рада". Сюжет роману насичений реальними історичними подіями, які були художньо переосмислені автором. Окрім того, на сторінках книги виринають постаті української інтелігенції, серед яких і Леся Українка. Особливо цікаво було послухати розповідь пана Василя про перебування Лесі на Поділлі.

Також на прохання присутніх автор зачитав уривки зі своїх творів.

Щиро вдячні за цікаву зустріч та за подаровані бібліотеці примірники книжок з авторським автографом. Тепер кожен охочий ознайомитися з напрацюваннями дослідника, зможе це зробити, завітавши до нашої бібліотеки.