НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Ольгу Володимирівну Мар'янчик відзначено Подякою Київського міського голови

09-11-2019 Сьогодні Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це свято належить і нам — бібліотекарям, адже саме сучасні бібліотеки є найвагомішими й найфункціональнішими закладами культури. Багато працівників бібліотек своєю щоденною турботою про покращення культурного рівня киян самовідданою працею заслужили високий авторитет і повагу у місцевих громад. Наша праця втілюється у людських долях, у загальному інтелекті нації, в омріяному майбутньому молоді.

Відділ літератури іноземними мовами, що знаходиться на Русанівці, відомий не лише багатим фондом книжок, але й сучасними технологічними можливостями для культурного збагачення та вивчення іноземних мов. Велика увага тут приділяється живій комунікації, адже у нинішньому часі динамізується спілкування людей, які належать до різних національних та лінгвокультурних спільнот.

Усіх, хто потребує такого спілкування, вже близько 40 років об'єднує довкола бібліотеки завідувачка відділу літератури іноземними мовами Ольга Володимирівна Мар'янчик. Її інтелігентність, жіночий шарм, ерудованість в поєднанні із професіоналізмом і відданістю справі, якій присвятила усе своє життя, відзначає кожен, хто спілкується з нею.

Завідувач відділу — відповідальна посада, яка потребує оперативного реагування і розв'язання непростих господарських проблем. От і від Ольги Володимирівни колектив ніколи не чув нарікань: ні тоді, коли доводилося рятувати фонд відділу від підтоплення через прорив каналізації, ні тоді, коли до почервоніння і розриву судин очей переставляла стелажі у відділі.
За своє життя вона чула багато слів подяки від користувачів бібліотеки. А цього року колективом бібліотеки було прийнято рішення висунути кандидатуру Ольги Володимирівни на відзначення Подякою Київського міського голови. Ми вітаємо нашу колегу і бажаємо їй міцного здоров'я та подальших успіхів!