НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Зустріч з Андрієм Кокотюхою

07-11-2019 Напередодні Дня української писемності та мови у бібліотеці відбулася довгоочікувана зустріч  з улюбленим письменником багатьох наших читачів та кінодраматургом Андрієм Кокотюхою. Автор розповідав неймовірно цікаві історії з життя, які спонукали його до написання творів.  Так, перший художній твір  письменник написав у віці семи років. Художні якості цього твору поки що ніким не оцінені. До дванадцяти років Андрій Кокотюха читав і писав лишень казки.

Перше оповідання письменника було опубліковано в 1987 році. У 1991 році написав кримінальну повість "Шлюбні ігрища жаб" (у 1995 році нагороджена видавництвом "Смолоскип"), яка після виходу окремою книжкою у 1996 році повість стала називатися "романом" і отримала позитивну оцінку від батьків та друзів автора, а також широкий негативний розголос у пресі.

Письменник проводить активну громадську діяльність, має багато  нагород та почесних літературних відзнак.

Твори Андрія Кокотюхи представлені у фонді нашої бібліотеки. Переглянути їх репертуар та обрати книжку для читання ви можете в електронному каталозі, перейшовши за  цим  посиланням.