НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Зустрiч клубу любителів музики "Душу музикою омий"

20-10-2019 Сьогоднi у стінах бібліотеки ми привітали наших давніх друзів – клуб любителів музики "Душу музикою омий" на чолі з Ростиславом Грибовим.

Перша зустріч цієї осені виявилася багатою на нові знання та враження, адже учасники клубу, як і було анонсовано, пізнавали вчення Аюрведи. Гостею заходу стала Кривоборець Тетяна Олександрівна, колишній медик, учасниця хору "Любисток" та надзвичайно різностороння особистість. Вона поділилася своїми знаннями з присутніми, прочитавши цiкаву лекцію.

Після втамування інформаційного голоду учасники релаксували, насолоджуючися музикою природи. Завершилися наші музичні посиденьки під дружній спів української пісні "Ой хмелю мій, хмелю".

Щиро дякуємо лекторці та організаторові клубу за вдало проведений недільний день та з нетерпінням чекаємо на наступну зустріч!

Закортіло долучитися до нас? Маєте таку нагоду, адже відтепер засідання клубу поновлюються після літньої перерви та проходитимуть раз на місяць. Щоби не проґавити чергову цікаву подію, стежте за анонсами на сайті та нашій сторінці у Фейсбуці.