НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Презентація книжки "Батькам скажеш, що був чесним" Романа Коваля

13-07-2019 "Хто забуває минуле, той не має права на вічність" – ці слова українського громадського діяча, письменника, краєзнавця Романа Коваля пронизували захід, що відбувся у бібліотеці. Видання "Батькам скажеш, що був чесним", яке презентував автор Роман Коваль – це книга про українсько-російську війну в 1917–1940-х років та звичайних українців, які в боротьбі проти російських окупантів ставали героями. У ній вміщено 50 біографій українських героїв, а також драматичні історії, спогади і документи, понад 300 унікальних світлин.

Слухаючи пана Романа, розумієш, наскільки багатою і ще недослідженою є українська історія.

І саме завдяки таким дослідникам, як Роман Коваль, відкриваються її "білі" плями, відроджується історія та вшановуються її герої. Здавалося б, пройшло вже століття, але історія немов повторюється, хоче дати нам ще один урок, аби українці зрозуміли, що нація своє звершення отримує у власній соборній державі, що за цю державу треба боротися, що Росія без бою Україну не відпустить, що "воскресають лише там, де знають і шанують власних героїв…

Дякуємо автору за подаровану можливість поринути у світ козацтва та української минувшини, а також – за подаровані книжки, у тому числі й презентовану.

Чудовим доповненням до заходу стали українські козацькі пісні у виконанні відомого кобзаря, заслуженого артиста України Тараса Силенка.