НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Зібрання поетів у рамках проекту "Міцна: поезія і проза"

27-06-2019 Оптимістично? Урбаністично? Містично? Це все про зібрання поетів «Міцна: поезія і проза» на чолі з талановитою поеткою Оксаною Яблонською-Севамою, яке відбулося у стінах бібліотеки. Гриміли блискавиці, злива не вщухала, проте що може бути романтичніше? Завзяті і безстрашні митці слова знайшли у собі відвагу подолати стихію та зрештою потрапити на довгоочікуваний вечір поезії, і хоча негода й змусила скоротити список виступаючих, впродовж заходу пролунало чимало прекрасних творів.

Заздалегідь визначеною тематикою вечора стала урбаністична поезія, яку запрошені гості презентували блискуче. Але, як відомо, талант не стримати чіткими рамками, тож наша зустріч ознаменувалася різноплановою лірикою, що линула з глибин душі. Так, своїми поетичними надбаннями люб’язно поділилися Тетяна Шептицька, Дмитро Луняка, Оксана Яблонська-Севама, Наталя Єфименко та Анна Багряна, чиї натхненні виступи були поціновані нечисленною, проте справді вдячною публікою.

 

Сила поезії торкнулася не лише сердець слухачів; здається, лірику душі наших митців почуло саме місто, яке надвечір усміхнулося сонечком і змусило оптимістичніше поглянути на світ. Вдячні поетам та усім, хто попри негоду все ж вирішив провести передсвятковий вечір у бібліотеці, та чекаємо на нові зустрічі!