НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Презентація книги Олександра Куберського

06-05-2019 Як віднайти справжнє кохання, гармонізувати стосунки з другою половинкою, не потрапивши в пастки і, зрештою, як досягти омріяного щастя – до відповіді на ці питання киянки наблизилися на вчорашній презентації книги Олександра Куберського "Жінка хоче бути коханою".

Пан Олександр, письменник, сертифікований коуч та психолог, відразу заволодів увагою та довірою присутніх на заході. Познайомивши аудиторію зі своєю книгою, автор задовольнив цікавість охочих, які засипали письменника запитаннями як особистого, так і більш загального характеру. Цікаво, що психолог спростував деякі поширені упередження стосовно того, за яким алгоритмом необхідно діяти жінці, яка хоче зустріти свою долю.

Звісно, кожна ситуація є індивідуальною і потребує особливого підходу, а універсальної панацеї від усіх негараздів винайти просто неможливо. Не викликає сумніву лише одне: кожна людина прагне щастя, основним складником якого є кохання.

Вдячні за тепле спілкування і слушні практичні поради психологу Олександру Куберському. Сподіваємося, що невдовзі кожне спрагле серце знайде особливий привід битися палкіше.