НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Зустріч із письменницею Вірою Китайгородською

07-11-2018 У Будинку письменників відбулося чергове засідання міського Клубу бібліотекарів під модеруванням Василя Фольварочного. Відбулася зустріч із  Вірою Микитівною Китайгородською, письменницею, членом Національної спілки письменників України, членом Національної спілки журналістів України.

Віра Микитівна презентувала автобіографічний роман, створений на основі першоджерел – її життя та життя її родини, оточення, власне, нашого народу. "Обличчям до стіни" доводить, що стара, несправедлива і жорстока система досі панує в Україні. У творі описано боротьбу родини принципових українців, їхнє небажання скоритися системі. Родзинкою цього творіння є те, що у книзі не приховуються жодні імена людей з життя родини – і друзів, і ворогів. Тож кожен українець має прочитати цю книжку!

 

Мама Віри Микитівни, Вікторія Андріївна,  майстриня народної творчості і свій хист, здатність творити прекрасне передала доньці. А разом вони сформували  музейну експозицію прикладного мистецтва Буковини, підготували до виходу у світ альбом "Буковинське ткацтво. Золотої ниті не згубить".

Віра Микитівна — автор п’яти поетичних збірок: "Виноградна колиска", "Сонце вночі", "Декаданс", "Ловіння вітру" (2005, Чернівці, "Місто"), "Безконечник" (2009, Чернівці, "Місто").

Крім творчої, Віра Микитівна Китайгородська активно займається громадською і правозахисною діяльністю. Її перу належать перші публікації в краї про політичні репресії і голодомор на Буковині.