НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Зустріч-презентація з письменницею Оленою Рижко

09-10-2018 Сьогодні у стінах нашої бібліотеки відбулася зустріч-презентація із неймовірною, відомою українською письменницею, прозаїком, літературознавцем, членом Національної спілки письменників України, доктором філологічних наук Оленою Рижко, тому позитивна атмосфера, гарний настрій та приємне товариство панувало у нашому залі. Авторка уміє дивувати свіжими сюжетами та експериментувати із жанрами.

Ось якщо повість «Дівчина з міста» про перші побачення, закоханість, чужий секретник, поцілунки і хлопців, то друга повість письменниці «Знає тільки Мару» – пригодницька, має неймовірно захопливий сюжет. Нічна екскурсія підлітків міським підземеллям, очікування романтичних пригод і вражень, випробування – все це розкриває справжню сутність персонажів.

І, нарешті, третя детективна повість «Король Даркнету», закриває книжкову трійку для підлітків та юнацтва, яку і презентувала сьогодні пані Олена.

Сама книга за сюжетом про дівчину та хлопця, які потрапляють в історію, яка змушує їх відмовлятися від мрій, забувати про страхи і користуватися забороненими прийомами для того, щоб з’ясувати обставити загадкових подій і попередити небезпечні наслідки.

Пані Олена зачитала кілька уривків з повістей, що ще більше розпалило інтерес у слухачів.

Щиро вдячні Олені Рижко за драйв, піднесений настрій та позитив.