НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Бібліотека на Читай.ua!

03-09-2018 З 31 серпня по 2 вересня бібліотека презентувала свої можливості, послуги та ресурси на книжковому ярмарку «Читай.ua!», що проходив у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім».

Упродовж трьох днів працівники бібліотеки знайомили відвідувачів зі змістом діяльності сучасної бібліотеки, роздавали інформаційні постери про її проекти, пригощали спеціальною «бібліотечною водою», запрошували підтримати проект громадського бюджету 957 «Київ читає», навчали зчитувати інформацію, зашифровану в QR-кодах, та здійснювати пошук необхідних книжок та окремих статей в електронному каталозі до фондів 90 публічних бібліотек міста.

2 вересня до експомісця бібліотеки долучилася письменниця, засновниця всеукраїнського проекту «Додай читання» Євгенія Пірог. Вона запропонувала підтримати малюнками та побажаннями наймолодшого громадського бібліотекаря України п’ятнадцятирічного Дмитра Ружевича. Саме він є прототипом героя книжки «31-ий меридіан» Євгенії Пірог, а його бібліотека нараховує близько 1500 книг, 600 з яких Дмитро віддав у шкільну бібліотеку, ще сотню – у сільську.

Бібліотека також долучається до ініціативи «Дмитрикова пошта». Незабаром підготує та відправить Дмитрику підбірку цікавих книжок.

Участь бібліотеки у Ярмарку була надзвичайно плідною: це і приємні зустрічі з партнерами та  нові знайомства для співпраці, залучення до користування бібліотекою потенційних користувачів, позиціонування бібліотеки як вітальні у межах міста, відкритої і доступної для усіх категорій киян.