НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Пам’яті Ігоря Славинського

07-08-2018 Колектив бібліотеки з глибоким сумом сприйняв скорботну звістку про раптову передчасну смерть режисера-постановника київського Театру на Подолі, багатолітнього друга і партнера відділу літератури з питань мистецтв нашої бібліотеки Ігоря Славинського.

У Театрі на Подолі Ігор Миколайович працював з 1987-го, постановником став у 2008 році. З 2013-го очолював київський театр "Актор".

У 2003 і 2009 роках ставав лауреатом премії "Київська пектораль", а в 2010 – лауреатом театральної премії ім. Амвросія Бучми. Цьогоріч Славинському дали звання народного артиста України.

Викладав акторську майстерність у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення Карпенка-Карого.  

У 2016 році бібліотекою у співпраці з Київським національним університетом кіно, театру і телебачення ім. І.Карпенка-Карого було започатковано проект "Бібліотека+театр".

У відділі літератури з питань мистецтв відкрив свій перший сезон новостворений Театр-майстерня Миколи Рушковського прем'єрою вистави "Антігона" за п'єсою Жана Ануя –  режисер-постановник Ігор Славинський. У нього було багато планів, задумів, які мали втілити в життя молоді актори театральної школи педагога, народного артиста України, лауреата Державної премії України ім. Тараса Шевченка Миколи Миколайовича Рушковського.

Висока професійна майстерність Ігоря Славинського, його життєва мудрість, організаторський талант назавжди лишаться у вдячній пам’яті глядачів та колег високими зразками для наслідування. Висловлюємо щирі глибокі співчуття рідним і близьким покійного.

Попрощатися з Ігорем Миколайовичем Славинським можна 9 серпня о 10:00 у театрі на Подолі (Андріївський узвіз, 20 А).