НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Бібліотека пропонує нові можливості для людей із вадами зору

03-08-2018 Cьогодні відбулася неймовірно гарна і вагома подія – у нашій бібліотеці з'явилася можливість для людей із короткозорістю, дальтонізмом та іншими порушеннями зору, із залишковим зором і для тотально сліпих отримати доступ до інформації (книг, сайтів в інтернеті).

Спеціальний комплекс технічних засобів реабілітації для людей із порушенням зору придбано за кошти, зібрані Українською благодійною біржею.

Технічні засоби реабілітації створені для того, щоб зробити людей з інвалідністю більш вільними, незалежними і здатними жити в соціумі, працювати і реалізовуватися нарівні з усіма. Так, одна з найбільших компаній з виробництва обладнання для незрячих і слабозорих називається Freedom Scientific – "Наукова Свобода". Переважна більшість її співробітників самі незрячі, і вони створюють техніку для незрячих.

Тож зовсім скоро у бібліотеці для людей з вадами зору буде можливість познайомитися і навчитися користуватися спеціалізованими сучасними засобами технічної реабілітації, розширити коло спілкування, навчатися.

У нас до послуг киян:

  1. Стаціонарний відезбільшувач Topaz HD 24.
  2. Стаціонарний відеозбільшувач Topaz XL HD 24 в комплекті з комп'ютером.
  3. Програма екранного збільшення MAGic.
  4. Програма екранного доступу Jaws for Windows.
  5. Навушники.

Щиро вдячні "Кураж Базар", Директору Українська Біржа Благодійності Гуцал І. А. та "ТифлоЦентру" в особі Печоріної Т. за співпрацю і сприяння.

Чекаємо усіх зацікавлених за адресою: вул. Тургенєвська, 83-85 (Інтернет центр або читальна зала).