НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Перегляд українського документального фільму «Війна Химер»

12-04-2018 В інтернет-центрі відбувся перегляд українського документального фільму «Війна Химер», знятого режисерами – Анастасією та Марією Старожицькими і зафільмованого її безпосередніми учасниками. У центрі сюжету – історія війни, любові і смерті очима бійців-добровольців, які пройшли «Іловайський котел», втративши побратимів.

У липні 2017-го фільм брав участь у конкурсній програмі європейських документальних фільмів на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі. Отримав Гран-прі Рівненського міжнародного кінофестивалю-2017. У серпні 2017 року стрічка взяла участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою». У березні 2018-го увійшла у шорт-лист головної національної кінопремії «Золота дзиґа».

Дякуємо за можливість перегляду військовому консультанту та безпосередньому учаснику фільму Сергей Мищенко, а також за дружнє сприяння бібліотеці – волонтеру Manana Abashidze.