НОВИНИ ТА ПОДІЇ

"Києвознавчі читання - 2018"

29-03-2018 У відділі краєзнавчої літератури та бібліографії пройшли традиційні "Києвознавчі читання - 2018". Тема зустрічі – "Бібліографічне краєзнавство: традиції та новації".

Цього разу  учасники читань – бібліографи публічних бібліотек міста Києва та екскурсоводи – обмінялися  думками про сучасні аспекти  та напрями краєзнавчої діяльності, розповіли про свої  бібліографічні новинки, обмінялися практичним досвідом.

Цікавими видалися виступи головного бібліографа Центральної районної бібліотеки Шевченківського району ім. Є. Плужника Марини Божко  та завідувачки інформаційно-бібліографічного відділу Подільської ЦБС Олени Іоаніді.

Заслуговує на увагу і краєзнавча робота   бібліографів  Центральної районної бібліотеки імені М.О. Некрасова Голосіївського району та досвід роботи ЦБС Деснянського району, яким охоче поділилися.

Головною подією заходу стала презентація відео-інтерв’ю "Георгій Малаков – до 90-річчя від дня народження" та буктрейлерів на бібліографічний покажчик-путівник «Від Пріорки до  Кинь-Грусть» від  Подільської ЦБС та  «Купцы города Киева» на нову книгу києвознавця Аркадія Третьякова від відділу краєзнавчої літератури та бібліографії Публічної бібліотеки імені Лесі Українки.

До заходу була організована виставка бібліографічних видань публічних бібліотек міста  за 2016-2017 роки, яка діятиме  до 15 квітня.

Участь у києвознавчих читаннях завжди дає нові знання для екскурсоводів,  а для бібліографів – ще й практичний досвід створення нових бібліографічних матеріалів.