НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Поетичний вечір «Світланадія»

01-03-2018 У перший березневий день у бібліотеці відбувся поетичний вечір під назвою «Світланадія», на якому свою творчість презентували Світлана Ткаченко та Надія Капінос.

Друзі, шанувальники і гості вечора зазирнули у світ філософської, громадянської та любовної лірики мисткинь. З кожним прочитаним поетичним рядочком відчули зворушливу і водночас велику силу слова поетес. Не обійшлося і без музики: ніжні ліричні пісні під супровід гітари виконав музикант Анатолій Рибін.

Пані Світлана почала віршувальне зростання з інтернет-конкурсів. У 2015 році  вийшла авторська збірка віршів російською і українською мовами «Предвосхищение». Вірші друкували у складі співавторських поетичних збірок і журналів російських і українських видавців (Київ, Канів, Новосибірськ). Основними творчими майданчиками для поетеси є мистецькі зустрічі й фестивалі.

У 2017 році вона стала лауреатом конкурсу урбаністичної поезії «Перехрестя-2017» (Київ), лауреатом VIII-го міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора». На цей же час приходяться публікації її творів у журналі «Склянка Часу Zeitglas» (українською і німецькою мовами), також авторка здобуває приз симпатій паризького журналу «Глаголъ».

У поезії Надії Капінос (творчий псевдонім Уляна Задарма) яскраво відчувається душа поетеси, яка переповнена радістю, гумором  та любов’ю. Пані Надія пише з 2013 року. У 1998-му стала лауреатом 3-ї премії поетичного конкурсу радіостанції «Промінь та видавництва «Смолоскип», а у 2015-му – переможницею всеукраїнського фестивалю «Мовою серця» в м. Івано-Франківськ у номінації «Любовна лірика».

Друкувалася в журналі «Дніпро» та у низці дитячих журналів. Є співавтором збірки «Сонячні руни поезії».

Гості вечора «Світланадія» ще раз переконалися в тому, що  поети – люди, багаті душею: вони не тільки мають, що сказати, а й здатні передати творчу наснагу іншим людям, які так потребують хоч іноді підніматися над буденністю, аби з надією дивитися у майбутнє.