НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Зустріч із учасниками благодійного мистецького проекту "НЕПЕРЕМОЖНІ"

16-02-2018 15 лютого – у День виводу військ з Афганістану – в стінах бібліотеки відбулася  зустріч із очільниками і учасниками благодійного мистецького проекту "НЕПЕРЕМОЖНІ". Лірика сподівань, відвертості і болю в поетичному і пісенному виконанні звучали від творчого тандему.

В'ячеслав Купрієнко – учасник бойових дій в Афганістані, бойовий офіцер, відомий автор-виконавець, поет та письменник, керівник Благодійного мистецького проекту "НЕПЕРЕМОЖНІ", активний волонтер, який особисто дав понад 200 концертів у зоні бойових дій – презентував свій музичний альбом «Соняхи», а також заспівав декілька пісень з  афганського циклу.

Тетяна Яровицина – українська поетеса, співорганізатор проекту, Народного мистецько-історичного фестивалю "Українські Передзвони", Міжнародного проекту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи", яка на сьогодні є автором двох поетичних збірок, зачитала надзвичайно емоційної сили вірші із презентованої збірки поезій "Тендітна сила".

Поет з Донеччини Ігор Рубцов – учасник бойових дій в Афганістані, поет, автор трилогії "Афганські спогади" звернувся до присутніх із закликом залишатися справжніми носіями української культури  і духу, зачитавши власні твори.

Учасниця багатьох пісенних фестивалів і конкурсів, волонтер проекту "НЕПЕРЕМОЖНІ", власниця чарівного голосу Юлія Вітранюк перенесла присутніх на багато років у минуле, заспівавши українські автентичні пісні.

Колектив бібліотеки висловлює вдячність митцям проекту за  небайдужі серця, в яких живе ідея єдності, а також за важливу і потужну справу, яку вони роблять на благо українців.