НОВИНИ ТА ПОДІЇ

"Здрастуйте, я знову на манежі"

27-12-2017 Вечір пам'яті Майї Марківни Потапової відбувся у відділі літератури з питань мистецтв.

М.М. Потапова працювала у бібліотеці з 1977 року по 2005 рік. Усі ці роки вона очолювала клуб любителів літератури і мистецтва "Екслібрис". У 2007 році Майя Марківна пішла з життя. Але клуб продовжує існувати під її незримим керівництвом.

З невеликим звітом про роботу клубу виступила Лідія Потапова. Журналіст, бібліотекар, поет, музикант Інна Труфанова виконала власну пісню на вірші Григорія Фальковича, присвячену Майї Марківні, прочитала свій нарис "На згадку про неї" і заспівала її улюблену пісню "Мені буде шкода".

Далі прозвучала літературно-музична композиція, присвячена творчості барда Ю. Кукіна, "Здрастуйте, я знову на манежі" (виконавці –  Наталя Висоцька, Євген Черняховський, Микола Чернявський і Анатолій Потапов). Вибір теми пов'язаний з тим, що Майя Марківна дуже любила туристські, бардівські пісні. Юрій Кукін –  яскравий представник цього музично-поетичного напряму.

На завершення вечора письменник, член редколегії журналу "Веселка" Сергій Черепанов анонсував програму заходів на 2018 рік.