НОВИНИ ТА ПОДІЇ

На першому засіданні Клубу шанувальників музики знайомилися із творчістю Гільдеґарди Бінгенської

12-11-2017 В Інтернет-центрі бібліотеки відбулося  перше засідання Клубу шанувальників музики. Його учасники знайомилися із духовною музикою середньовіччя, а також із творчістю поета, філософа, артистки, провидиці Гільдеґарди Бінгенської.

Гільдеґарда писала теологічні, натуралістичні, ботанічні, медичні та дієтологічні тексти та листи, літургічні пісні, поеми. Серед її найвідоміших робіт — «Церковна сила» («Ordo Virtutum») та «Гра Сил» («Play of the Virtues») — п'єси про моральність.

В останні десятиліття увага до жінки середньовічної церкви призвела до загального зацікавлення Гільдеґардою, зокрема її музикою. Приблизно вісім композицій дійшли до наших часів і стали складовими однієї з найбільших збірок середньовічних композиторів.

Присутні мали можливість прослухати дивовижну духовну музику, відчути силу духу та уявно зануритися в часи давньої доби.

Відтепер засідання клубу шанувальників музики проводитимуться щомісяця. На таких зустрічах презентуватимуться маловідомі, унікальні зразки музичного мистецтва. Запрошуємо усіх зацікавлених!